Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,984 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı
Devlet şaka gibi gercekten 😂😂😂bir idrar testi alsaymış bari çok ilgisizler ya baska bir dünyada yasıyorlar resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana alttan da bakmadı işte canım onu yapmış olsa oradan anladı derim bide sordum kesin var mı yok mu diye olabilir deyince almadım ilacı ne yapayım. Biliyorum enfeksiyon varsa riskli bebek için kesin bilgi verse alır kullanırdım ama varsayım üzerine ilaç kullanmam yani haklı olarak

Senin ne şikayetin vardı canım
Kendi doktoruna git en iyisi allah korusun 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin iyi olmasına sevindim inşallah kendi doktorun olumlu konuşur
Sağol canım inşallah

Devlet şaka gibi gercekten 😂😂😂bir idrar testi alsaymış bari çok ilgisizler ya baska bir dünyada yasıyorlar resmen

Kendi doktoruna git en iyisi allah korusun 🙏
Aynen canım ya sorma saçma sapan sorular soruyorlar saçma sapan sözde baktık demek için muayene ediyorlar madem bu kadar rahatsızsın ne diye Dr oluyorsun ki tuhaf.. Gideceğim canım normal de haftaya randevum ama dayanamayacak gibi olursam erken giderim

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım inşallah

Aynen canım ya sorma saçma sapan sorular soruyorlar saçma sapan sözde baktık demek için muayene ediyorlar madem bu kadar rahatsızsın ne diye Dr oluyorsun ki tuhaf.. Gideceğim canım normal de haftaya randevum ama dayanamayacak gibi olursam erken giderim
Hayattan bezmişler resmen 😬😬😬 lafını söyleyip cıksaydın cenebaz olcan yoksa anlamıyorlar süs diye koymuslar sanki bazılarını işini layikiyle yapan insanlarda heba oluyor karalanıyor onların içinde

Sağol canım inşallah

İdrarı kendin söyleseydin yaparlardı aslında enfeksiyon varsa cıkardı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayattan bezmişler resmen 😬😬😬 lafını söyleyip cıksaydın cenebaz olcan yoksa anlamıyorlar süs diye koymuslar sanki bazılarını işini layikiyle yapan insanlarda heba oluyor karalanıyor onların içinde

İdrarı kendin söyleseydin yaparlardı aslında enfeksiyon varsa cıkardı
Evet onlar yüzünden hepsi damga yiyor. Zaten ameliyatı vardı başta yarım saat 45 dk onu bekledik canım çocuklar da evdeydi yarında okulu var oğlanın geç yattı mı zor kalkıyor uzatmadım ondan yoksa dediğin gibi yapardım bende ama şartlar el vermedi 😂

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı
O nasıl doktormus öyle tahlil istemesi gerekiyordu senden tahlil falan yapmadan kafadan olabilir demek nedir yaa 🙄 Sen kendi doktoruna git canım en iyisi hatta yine de içinse şüphen varsa hemen git görün bence

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım iyi olmanıza sevindim
İhtimaller üzerine konuşan bir Dr 🤦 gönül gözü açık sanırım o doktorun yoksa başka bi açıklaması olamaz verdiği cevabın 😄

Tüm sayfalar yüklendi.