Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,118 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah çok teşekkür ederim duyun geliyo durduk yerde bebekler gayet iyi moralim çok bozuk😢
Canim bebeklerinin durumu iyi ise bukadar kafana takma canim sen uzulursen onlarda üzülür anın tadını çıkar bebislerini kucağına alacağın günü hayal et rabbim kucağına almayi nasip etsin nekadar guzelllllll ❤️🤗 çok aşk ❤️ çok minnoş ❤️🥰🤗

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebeklerinin durumu iyi ise bukadar kafana takma canim sen uzulursen onlarda üzülür anın tadını çıkar bebislerini kucağına alacağın günü hayal et rabbim kucağına almayi nasip etsin nekadar guzelllllll ❤️🤗 çok aşk ❤️ çok minnoş ❤️🥰🤗
Cok teşekkür ederim amin inşallah Oyle yapiyorum artık uzulunce hissederler diye Rabbime çok dua ediyorum ❣️❣️😘🙏
Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah Binkere ragzi olsun artık öyle yapıyorum pozitif düşünüyorum Allah'a bol bol dua ediyorum herşey güzel olur inşallah 🙏😘❣️😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar