Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,989 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Doğa

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım 21inde randevum gideceğim son gittiğimde hiçbir sıkıntı yoktu bu gittiğim Dr da tahlil yapmadan ilaç yazınca almadım. Kendi druma gittiğimde tahliller de enfeksiyon çıkarsa kullanırım tabi ilaçları erken doğuma sebep olabiliyor biliyorum, sen nasıl oldun peki geçti mi devam ediyor mu? Bide sende de aşırı ağrı oluyor mu belinde kasıklarında falan
Evet bazen acaba doğum sancım filan mı diye düşünüyorum açıkçası biraz daha iyiyim insallah sende yoktur

Özge sahan

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim canım sağol. Su gibi akıntım oluyordu bide aşırı ağrılarım vardı akıntı olmuyor artık ama ağrılarım devam ediyor canım sağol sorduğun için
Merhaba bende hamileyim dün su gibi akıntım oldu bebeklerin sıvısı tam ama akıntım çöktü durdu bidaha tekrarlayaniliyomus suyu gelmesi insanın sizin tkerarladimi

Tüm sayfalar yüklendi.