Acill akıl fikir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylinilda tarafından oluşturulan Acill akıl fikir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 763 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill akıl fikir
Konbuyu başlatan Ceylinilda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 36+5 im dun kontrolum vardi bisey yoktu ama bugun cok hafif kan li akintim geliyo az az dogum belirtisimidir acaba
Nişanın geliyo olabilir canım bi acile gitsen iyi olur onlar daha iyi bilir sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim bende ilk kızımı 36 haftalık iken kucağıma aldım kuvez görmeden inşallah sende sağlıkla hayırlısı ile kavuşursun

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Nişanın geliyo olabilir canım bi acile gitsen iyi olur onlar daha iyi bilir sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim bende ilk kızımı 36 haftalık iken kucağıma aldım kuvez görmeden inşallah sende sağlıkla hayırlısı ile kavuşursun
Aminn insallah canm Allh razı oslun🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir canım pembe mi normal kan mı sen takipte ol olmazsa doktora bir görün canm riske girme
Bazen pembemsi bazen bulanık bir akinti anlayamadim ,esimi bekliyorum gitcem bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.