Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemilee2131648 tarafından oluşturulan Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,536 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill bakar mısınız kızlarr 😍😍
Konbuyu başlatan Cemilee2131648
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmiyordum benim zaten sorunlu hamilelikte daha da arttı teşekkür ederim 😇
Benm bağırsaklarım çocukluktan beri sorunlu canm 10 15 gün de bir çıkıyorum bazen hamilelikte çok arttı doktora dedim sezeryan sonrasi sorun yaşarım emzirmeye bebeğe etkisi olmadan ilaç yok mu dedim oda şurup yazdı dedim ben şurup icemem acı oluyor diye oda bal gbi meraketme 😀 içtikçe içersin dedi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benm bağırsaklarım çocukluktan beri sorunlu canm 10 15 gün de bir çıkıyorum bazen hamilelikte çok arttı doktora dedim sezeryan sonrasi sorun yaşarım emzirmeye bebeğe etkisi olmadan ilaç yok mu dedim oda şurup yazdı dedim ben şurup icemem acı oluyor diye oda bal gbi meraketme 😀 içtikçe içersin dedi
Kesin sorarım bende versin kurtulurum bari korkuyorum kabızlığın bebeğe zararı olacak diye 😇

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 2 aylık hamileyim size sorum bende şuan cırcır var yani ishal nasıl geçecek fikriniz var mı Patates püresi yedimm ayran içtim kabuksuz elma yedim hale geçmedi fikri olan varsa bana yardımcı olabilir misiniz 🥰🥰
Bana muz çok fayda ediyordu günlük 1 afet muz tüketin patatesi de fırına atın kabuğuyla o şekilde yiyin bana bunakr çok fayda etmişti

Tüm sayfalar yüklendi.