Sorum var Acill bakarmısınızz

• Konbuyu başlatan Yeterr
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeterr tarafından oluşturulan Acill bakarmısınızz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 675 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill bakarmısınızz
Konbuyu başlatan Yeterr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum öncelikle doktora gitmen gerekiyor günde 1 bardak kan gidiyorsa müdahale gerekiyor gitmiyorsa sana krem ve fitil veriyorlar. Tercihe bağlı damarları yaktırabiliyorsunda. Rahatlamak için sıcak suya oturabilirsin

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kuzum öncelikle doktora gitmen gerekiyor günde 1 bardak kan gidiyorsa müdahale gerekiyor gitmiyorsa sana krem ve fitil veriyorlar. Tercihe bağlı damarları yaktırabiliyorsunda. Rahatlamak için sıcak suya oturabilirsin
Saol kuzum Ay yok bi bardak kan gelmiyor çok şükür afedersin tuvalete çıkınca peçeteye geliyor 1 2 damla şeklinde inşallah krem ve fitil ile geçer geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum yediklerine içtiklerine dikkat et
Yulaf ve şu ile besleniyorum resmen Allah tan Süt yapıyor yoksa hiç bisey yiyemiyorum neredeyse

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Saol kuzum Ay yok bi bardak kan gelmiyor çok şükür afedersin tuvalete çıkınca peçeteye geliyor 1 2 damla şeklinde inşallah krem ve fitil ile geçer geçer

Yulaf ve şu ile besleniyorum resmen Allah tan Süt yapıyor yoksa hiç bisey yiyemiyorum neredeyse
Geçer kuzum merak etme bendede vardı krem ve fitil verdi doktorum ve sıcak suya oturmamı söyledi. Baharatlı yiyeceklerden falan uzak dur kabız olmamaya dikkat et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Allah yardımcın olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar