Acill biyodinitaz ne yaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Acill biyodinitaz ne yaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,799 kez görüntülenmiş, 154 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill biyodinitaz ne yaa
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen işte ona kuzum iyiler çok şükür kizce uyuyor oğlum yanımda pizza deyip duruyor ona birazdan pizza isteyeymde yesin bende bolca issss 😂😂 sen cnm çocuklar nasıllar 💞💞
Ohhh afiyet olsun pasaya vallha bende salonu kalırdım suan tül cam giristik bakalim çiçeklerini balkoma çıkarttım onlarin.bugun toprak deyisimi yapicam

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ohhh afiyet olsun pasaya vallha bende salonu kalırdım suan tül cam giristik bakalim çiçeklerini balkoma çıkarttım onlarin.bugun toprak deyisimi yapicam
Teşekkür ederiz teyzesi 🤗 ne güzel maşallah eline sağlık kolay gelsin cnm bnm yaaa bnm gbi çiçek aşkı var sende de ne güzel 50 saksim vardı gözüm gibi bakardım ama depremde onlarda gitti ya onlara da üzüldüm 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederiz teyzesi 🤗 ne güzel maşallah eline sağlık kolay gelsin cnm bnm yaaa bnm gbi çiçek aşkı var sende de ne güzel 50 saksim vardı gözüm gibi bakardım ama depremde onlarda gitti ya onlara da üzüldüm 🥺
Tesekkurler birtanem aynen cicek cok seviyorum ben bu sene boş olan saksilarima komple karanfil alicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gene dikerken birtanem üzülme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tesekkurler birtanem aynen cicek cok seviyorum ben bu sene boş olan saksilarima komple karanfil alicam

Gene dikerken birtanem üzülme
Ne güzel bnde oyle annemde çok severiz bahçe de evde çiçek dolu inşallah yine nasip olur ya teşekkür ederim 💕

Kuzum hasteneye gittiniz mi siz
Merhabalar canım yok salı sabh onlar gelecek 9 da kağıdı verecekler ona göre Uludağ üniversitesine gideceğiz orada bakacaklar hala içim çokta rahat değil gerçekten inşallah ilaca da gerek kalmaz da

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel bnde oyle annemde çok severiz bahçe de evde çiçek dolu inşallah yine nasip olur ya teşekkür ederim 💕

Merhabalar canım yok salı sabh onlar gelecek 9 da kağıdı verecekler ona göre Uludağ üniversitesine gideceğiz orada bakacaklar hala içim çokta rahat değil gerçekten inşallah ilaca da gerek kalmaz da
Yaaa inşallah kuzum inşallah hayırlı haberlerle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar