Acill kizlar progestan kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan Acill kizlar progestan kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acill kizlar progestan kullananlar
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kanamam olduğu için başladım vajinadan kullanıyorum. Ağızdan alındığında biraz ağır geldiğini duymuştum baş dönmesi falan yapıyormuş

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Lekelenmelerimde artis olunca dusuk tehdidi olabilcegi soylenip progestan 200mg yumusak kapsul verildi bu fitil olarak mi kullaniliyo hapa benziyo kullanan var mi dusugu engelledimi
Endiselenme guzel anne cok da guzel koruyor ben 35. Haftama kadar kullandim ilk bebegimde gece icip uyursan harika bi uyku cekersin :)

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Cok az bi artisi oldu kanamada acaba kullanmamak mi lazim kalp atisinida duymadik 6 hafta bitti bi sorun mu var acaba
Kullan canım benim 10. Hafta hala kesmedik hatta 21. Haftada olan arkadaşım var hala kullanıyor doktorunu dinle bırakma kafana göre. Bana önce fitili kestirdi sonra kanamam oldu haftasına sonra tekrar başladım

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
3 kutu kullandım rahim içi kanamam vardı. Önce su ile içtim mide bulantımı çok çok arttırdı. Fitil olarak kullanmaya başladım daha iyi geldi zaten doktor da fitil olarak daha fazla etki eder dedi. Aynı ilaç iki türde de kullanılabiliyor. Şimdi bıraktım çok şükür kullanmıyorum.

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize cok tesekkur ederim kizlar benim herseyim ust uste geldi ilk gebeligimde dogumdan 1.5 ay sonra bebegimi kaybettigim icin cok tedirgin oluyorum onda hic boyle kanama olmadi 1 2 kere lekelenme oldu bitti suan bunda adet bile oldum kanama durmadi nerdeyse adetimle birlikte 14 gundur azalan ve artan kanamam oluyo rengi zaman zaman degisiyo korktum😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar