Sorum var Acill lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slhhdr tarafından oluşturulan Acill lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill lütfen
Konbuyu başlatan Slhhdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi
Ben pazartesi doğum yaptım ve başta bebeğimi küveze aldılar yorgun diye ama bugün gidip bebeğime baktım ve kafasının arka kısmı şişmiş ve mosmordu doktor yarın ultrasona alacaz dedi o zaman anlarız nedenini ki başta da dedi işte yenidoğan bebeklerde bu normal diye böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba korkuyorum
Çok geçmiş olsun canım inşallah birşey yoktur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben pazartesi doğum yaptım ve başta bebeğimi küveze aldılar yorgun diye ama bugün gidip bebeğime baktım ve kafasının arka kısmı şişmiş ve mosmordu doktor yarın ultrasona alacaz dedi o zaman anlarız nedenini ki başta da dedi işte yenidoğan bebeklerde bu normal diye böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba korkuyorum
Benim oğlum yattı öyle yoğun bakımda doğum kanalına sıkıştı iri bebek olduğu için solunumu kapandı entübe ettiler ayrıca sepsis pnömoni ve mekonyum aspire olmuştu ciğerlerine çocuk patlıcan gibiydi mosmor gözlerine bakınca sanki iki kara deliğe bakıyomuş gibi oluyodun simsiyahtı kandan beyazı yoktu gözünde. Hamdolsun şuan evde anamızı ağlatıyor.

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Hiç öyle bir durum yaşamadım kuzum rabbim sağlık versin inşallah kötü bişey değildir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hala hastanede ve bi türlü iyileşmiyor malesef
Rabbim acil şifa versin inşallah kuzum 🤲

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İki çocuğumda da öyle bişeyle karşılaşmadım 3 buçuk ay önce yaptım doğumu benim kızımında poposunda vardı morluk sonradan yeşile döndü sorduğumda normal demişlerdi inşaallah sizde önemli bişey değildir geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar