Sorum var Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 232 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebek bir haftalık 4-5 saatdir uyanık zaman gecirmedi zorla emziriyorum. Normal mi uyanmaması normalde uyanırdı. Hafif sarılığı vardı ondanmıdır
Zorla uyandır canım sarılık değeri artmış olabilir. Kaç saattir uyuyur sarılık uyku yapar eğer 2 saati aşkındır uyuyorsa kan şekeri de düşer dikkatli ol uyandırmaya çalış çorabını çıkar ensesine ayakaldına su sür olmadı burnunu sık

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek bir haftalık 4-5 saatdir uyanık zaman gecirmedi zorla emziriyorum. Normal mi uyanmaması normalde uyanırdı. Hafif sarılığı vardı ondanmıdır
Yenidoğan zaten çok uyur uykusu ağır olur bir damla da olsa süt girsin ağzına çenesini çok zorlamadan ağzına süt damlat ben kızımın uyanması gerektiğinde 1 2 dklık banyo yaptırıp uyandırırdım hemen havluya sarar emzirirdim zor uyanıyordu çünkü sen de öyle yap istersen

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
O uyur yeni dogan normal uynmk istemez sn zorlada olsa emzir ihmal etme hiç Bnmde bebegmle kan uyuşmzlıgımz vardı doktor sarılık ihtimali yüksek dedi Bn gece gündüz o uyusun uyumasın hp klktm doyrdm ihml etmedim kldrmaya çlştm hp onu ara ara sürekli uyumasına izn vermedim çok şkür olmadn atlattık o günleri Snde atlatrsn inş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sarılık olduğu zaman bebekler sürekli uyurlar canım sarılığı ilerlemesin diye sen sürekli uyandır ve sürekli emzirmeye bak emdikçe sarılığı gerileyecektir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Parmağını göğüsüne azıcık bastır elini çek başta sarı olur ne kadar sürede normal ten rengine döndüğüne bak eğer dönüşü uzuyorsa sarılık ilerliyordur o zaman ölçüm yapıp ışık tedavisi uyguluyorlar hastanede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar