Acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miyase olgun tarafından oluşturulan Acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill
Konbuyu başlatan Miyase olgun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın hayırlı sabahlar benim bir sorum olucak 37+3 günlük hamileyim ve iki gündür göğüslerim feci şekilde şiş ve akıyor neden oluyor acaba bir bilgisi olan yardım edebilirmi.

Günaydın hayırlı sabahlar benim bir sorum olucak 37+3 günlük hamileyim ve iki gündür göğüslerim feci şekilde şiş ve akıyor neden oluyor acaba bir bilgisi olan yardım edebilirmi.
Günaydın canım sana da hayırlı sabahlar artık doğumun çok yaklaşmış bence normal canım göğsünde süt bezleri dolmuş bebisin doğup emmeye başlayınca rahatlarsın

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim 28 haftaliken akmaya başladi bazen arada sizliyo dayanamiyom göğüs pedinden al koy cnm

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın hayırlı sabahlar benim bir sorum olucak 37+3 günlük hamileyim ve iki gündür göğüslerim feci şekilde şiş ve akıyor neden oluyor acaba bir bilgisi olan yardım edebilirmi.vücudun süt çalışmalarına başlamış

Vücudun süt çalışmalarına. BAşlamış inşallah benimde başlar 36+6 daha su bile çıkmıyor zalımlardan 😕

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim 17.haftadan beri az az arada gelirdi 35 de kendi kendine akmaya başladı şuan 37+1 oldu bulgur gibi şeyler yediğim zaman taşıyor akşama kadar akıyor ama onlar hormonal sanırım doğumdan sonra ilk gelen sarı sıvı çok önemliymiş

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Benim 17.haftadan beri az az arada gelirdi 35 de kendi kendine akmaya başladı şuan 37+1 oldu bulgur gibi şeyler yediğim zaman taşıyor akşama kadar akıyor ama onlar hormonal sanırım doğumdan sonra ilk gelen sarı sıvı çok önemliymiş
Benimde gelirdi ama son iki gündür berbat oldu sürekli geliyor feci şişlik çok can yakıyor hayırlısı ile bebeklerimiz inşallah dünyaya geleydi emeğimiz boşa çıkmasın inşallah 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım süt dolmaya başladığı için bebişe hazırlıyor vücut kendini endişe etme korkacak birşey değil normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar