Acilll cok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acilll cok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,853 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll cok
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
Sol gogsum ağrıyor kenarlaru sert dokununca çok ağrıyor ucuda öyle nolmus olabilir öbür gogsumde yok sol göğsümde napabilirim
Canım ılık su ile msj yap ve sagmaya çalış süt birikmiş tır o ağrı yapar bende oldum umma deniyor hatta geçmiş olsun cnm 🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyordur canım mutlaka ben mesela gündüz nasıl aydınlıksa gece de öyle ışıksız uyutuyorum gece lambası falan hiç kullanmıyorum bana genel de ışık yak biraz çok karanlık olmasın diyolar ama karıştırmasın diye yakmıyorum
Evet çocuklar zeki şimdi zna karnından eğitimli çıkıyorlar🤭🤭

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sol gogsum ağrıyor kenarlaru sert dokununca çok ağrıyor ucuda öyle nolmus olabilir öbür gogsumde yok sol göğsümde napabilirim
Süt mü kaldı acaba çünkü iki gün önce galiba bir göğsümü bitene kadar emsin diye inat ettim sağ göğsüm şişti sanki içinde taş var gibi oldu ucu bile şişti öyle kötü ağırdı ki gece baya sıtma tuttu titreye titreye uyudum meğer süt kalınca öyle olurmuş bende aynı dokunamıyordum kolumun altına vuruyordu ağrı sağdım tabi sağana kadar canım çıktı ama düzeldi çok şükür 🤗 sende bir bak sağ yada emzir inşallah düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar