Acilll.Meme ucunda yara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Acilll.Meme ucunda yara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,459 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll.Meme ucunda yara
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur
6 günlük bebeğim var meme ucunu tam alamıyor dişlerim sıka sıka emziriyorum napabilirim
Meme ucun küçük sen emzirdikce çikicak . Ben 2ci çocugumda öyleydim. Kan akıyodu resmen tahriş olmuşdu canım çıkıyodu bende normala dönünceye kadar sütümü sagıp biberonl a veriyodum sonra iyileşdiyinde tekrar emzirdim böyle çıkdı şimdi 3cü çocugumda iyi oldu o ala biliyor memeyi. Bide eczanede böyle meme ucu gibi nişiy var takıp veriyosun. Benim hastanede kızlar almışdı gördüm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benim söylediyim gibi ben oglumda zorlandında ilkini fazla emzirmedim 2ciyi 10 ay emzirdim şimdi kızımı rahat emziriyomda sütüm iyi gelirse tabi 😬
Meme ucu büyümesi için ikinci şart diyosun 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım lansinoh gögüs kremini denedin mi
Yok kocamı eczaneye yolladım nasıl bir ODUNA denk geldiyse abi çocuğun emdi yere kremi olur demiş

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Yok kocamı eczaneye yolladım nasıl bir ODUNA denk geldiyse abi çocuğun emdi yere kremi olur demiş
Eğer göğsünde yara varsa herkes lansinoh gögüs ucu kremini öneriyor canım o gerizekalı eczacı bi halt bilmiyor demekki🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

E bebekde filan da var o nasıl eczacı acaba sen direk krem ismini yaz eline ver

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
6 günlük bebeğim var meme ucunu tam alamıyor dişlerim sıka sıka emziriyorum napabilirim
Canım lansinoh krem kullandım ben ve sakın biberon kullanma her emzirmeden sonra bu kremi sür emzirirkende silmene gerek yok bebek rahata alışırsa seni emmez.benim bir haftada düzelmişti inşallah sanada iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.