Sorum var Acilll

• Konbuyu başlatan Zeynep bebek
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Acilll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım tuvaleti öğrendi 3 gündür bu gün kabız oldu ve çok ağladı lagma yaptım ve yaptı şimdi kakası olduğu halde yapmıyor ne yapabilirim?😔
Sürekli kakasını cikarmasi için ilaç kullanmayın olabildiğince çorba tarzı yemekler yani sulu yemek yedirin benim oğlumda öyleydi sürekli ilaç kullandığım için doktor dedi ilerde makat çatlağı olur dedi kullanmayı kestim kendiliğinden duzeldi

Z

Zeynep bebek

Guest
Sürekli kakasını cikarmasi için ilaç kullanmayın olabildiğince çorba tarzı yemekler yani sulu yemek yedirin benim oğlumda öyleydi sürekli ilaç kullandığım için doktor dedi ilerde makat çatlağı olur dedi kullanmayı kestim kendiliğinden duzeldi
İlk defa kullandım 1 yılı aşkın süredir kullanmiyorduk kolik bebek olduğu için hastaneye gittiğimizde yapıyorlardı genellikle

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar kızım tuvaleti öğrendi 3 gündür bu gün kabız oldu ve çok ağladı lagma yaptım ve yaptı şimdi kakası olduğu halde yapmıyor ne yapabilirim?😔
Kayısı yedr ve kayısılı meyve suyu içir bol su içir salatalık yedr canım kuzum işin zor valla geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sürekli lavman kullanmak iyi deil kuzum zeytinyağı ver hergun birde sulu yemekler yap hep sıvı tüketimi bol olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar