Acilll..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nagihan tarafından oluşturulan Acilll.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilll..
Konbuyu başlatan Nagihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Nagihan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. 33+4 haftaligim. 2gundur sarı renkli akıntı geliyor benden ayrıca kasiklarimda ve belimde çok sancim var. Doktorum yarın hemen gel dedi. Başına böyle Bi durum gelen varmi. Sabah olmaz bana bu gece.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. 33+4 haftaligim. 2gundur sarı renkli akıntı geliyor benden ayrıca kasiklarimda ve belimde çok sancim var. Doktorum yarın hemen gel dedi. Başına böyle Bi durum gelen varmi. Sabah olmaz bana bu gece.
Korkma canım yoğun enfeksiyonun vardır belki de.cok çok acil bir durum olsa doktor hastaneye gitmeni tavsiye ederdi.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım kokusuzsa suyun geliyor olabilir ağrın sancın da çoksa bekleme bence yarına kadar acile git görün

Nagihan

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım yoğun enfeksiyonun vardır belki de.cok çok acil bir durum olsa doktor hastaneye gitmeni tavsiye ederdi.
Umarim kötü bisey yoktur enfeksiyonda erken doğum riski oluyomu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım kokusuzsa suyun geliyor olabilir ağrın sancın da çoksa bekleme bence yarına kadar acile git görün
Teşekkür ederim. Yarin için çağırdı beni. Koku yok. Ama baya Bi sarı. Önceki doğumum sezeryan olduğu için doğum sancısı nasıl olur suyun gelmesi flan bir bilgim yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim. Yarin için çağırdı beni. Koku yok. Ama baya Bi sarı. Önceki doğumum sezeryan olduğu için doğum sancısı nasıl olur suyun gelmesi flan bir bilgim yok

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim inşallah bir sorun yoktur 🙏 çok.dikkat et kendine. Bende ilk okuyunca sanırım suyu geldi dedim. Kontrolde ne cikcak bakalım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar