Sorum var Acilllll lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Acilllll lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilllll lütfen
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar yarın tam 40 haftalık olacağız sabah kalktım akıntılı şekilde çok değil ama iicnde kan olduğu belli sümük tarzında geldi ama doğum sancım yok ağrım yok sadece kirkinlik var vücudumda ne yapayım doğumum mu başladı yoksa bekleyip ağrımmi gelsin çok kararsız kaldım yardım edin nişan mi bu anlamadım dolu dolu kan değil akıntının içinde ufak ufak kan tarzında
Nişan gelmiş tatlım doğum yakındır inslallahh bekle sıkıntı yok, haftan da gelmiş zaten rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın tam 40 haftalık olacağız sabah kalktım akıntılı şekilde çok değil ama iicnde kan olduğu belli sümük tarzında geldi ama doğum sancım yok ağrım yok sadece kirkinlik var vücudumda ne yapayım doğumum mu başladı yoksa bekleyip ağrımmi gelsin çok kararsız kaldım yardım edin nişan mi bu anlamadım dolu dolu kan değil akıntının içinde ufak ufak kan tarzında
Evet canım nişanın gelmiş ağrın olunca hastaneye git bazen doğum hemen olmaya bilir bende son gebeliğimde 1 hafta önce nişan geldi mesela

Tamam canım çok tşk ederim 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tşk ederim canım hareketleri gayet iyi ama ağrım yok

Tamam cnm tşk ederim 🤲

Allah razı olsun canım amin
Maşallah canım sağ salim doğsun inşallah

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Nisanın gəlmiş bəndə nişan geldigi gün doğum gerceklesdi çünki ağrılarım çok vardı çok sancı çəktim 1
Benim ağrım yok halen evdeyim bekliyorum canım

Evet canım nişanın gelmiş ağrın olunca hastaneye git bazen doğum hemen olmaya bilir bende son gebeliğimde 1 hafta önce nişan geldi mesela
Tamam canım beklemedeyim zaten

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım nişandır o benimde öyleydi🥰🥰 rabbim yardımcın olsun

Nisanın gəlmiş bəndə nişan geldigi gün doğum gerceklesdi çünki ağrılarım çok vardı çok sancı çəktim 1
Benimde aynı akşam doğum yaptim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar