Acilllll su olabilir mi kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acilllll su olabilir mi kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,367 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Acilllll su olabilir mi kızlar
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım cok tesekkır ederim
Belim karnım hafif adet agrısı gibi agrıyordu canım kayınvalidem biraz daha bilgili kadın olduğu için onun yanına indim asagı olanları anlattım bana suyun değildir agrı bebek dönmüştü asagı baskı yaptığı için idrar yolu enfeksiyonun da var ya afedersin işemissindir farkında olmadan sende su sanmıssındır dedi insallah öyledir suan baktım normalim su gibi gelen bişey yok su olsa sürekli gelir dimi hissedersin yani lavaboda yaparken falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayınvalideme inmiştim geldim geri evime canım bebek dönmüştü baskı yaptığı için agrı hissetmişsin idrar yolu enfeksiyonu olduğu için afedersin işemissindir sende bunu su sanmıssındır su değildir o dedi biraz bilgili olduğu için içim biraz daha rahat gibi suan sızma vs yok su olsa sürekli gelir dimi canım
İyi ol canım dikkat et dinlen Allah zamanında hayırlı doğum nasip etsin 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün arada rahmime igne batması gibi batma oluyordu yürürken zorlanıyordum agrım sancım da oluyordu az ama sık degildi
Gece de lavaboya kalktım gittiğimde af edersiniz az yaptım sonra karnımdan çatı kemiğime şiddetli agrı girdi yaklaşık 30 saniye geçmesini bekledim sonra az az su mu degil mi bilmiyorum tuttum agrı olunca bıraktım geldikçe geldi böyle yapınca suan hafif karın ağrım adet olur gibi bilgisi olan yazabilir mi lütfen ya :(
37+3
Kuzum ne olur ne olmaz doktora görün

Zubeydr

Kayıtlı Üye
rank
Dün arada rahmime igne batması gibi batma oluyordu yürürken zorlanıyordum agrım sancım da oluyordu az ama sık degildi
Gece de lavaboya kalktım gittiğimde af edersiniz az yaptım sonra karnımdan çatı kemiğime şiddetli agrı girdi yaklaşık 30 saniye geçmesini bekledim sonra az az su mu degil mi bilmiyorum tuttum agrı olunca bıraktım geldikçe geldi böyle yapınca suan hafif karın ağrım adet olur gibi bilgisi olan yazabilir mi lütfen ya :(
37+3
Daha once hic suyum gelmedi ama suyun geldigin zaman pelvis kemiklerini sıktıgin zaman idrar gibi durmazmis akmaya devam edermis seni yanlis bilgilendirmek istemen bende idrarimi kesik kesik sekilde yapiyorum bu aralr 38+2 yim

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım cok tesekkır ederim
Belim karnım hafif adet agrısı gibi agrıyordu canım kayınvalidem biraz daha bilgili kadın olduğu için onun yanına indim asagı olanları anlattım bana suyun değildir agrı bebek dönmüştü asagı baskı yaptığı için idrar yolu enfeksiyonun da var ya afedersin işemissindir farkında olmadan sende su sanmıssındır dedi insallah öyledir suan baktım normalim su gibi gelen bişey yok su olsa sürekli gelir dimi hissedersin yani lavaboda yaparken falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayınvalideme inmiştim geldim geri evime canım bebek dönmüştü baskı yaptığı için agrı hissetmişsin idrar yolu enfeksiyonu olduğu için afedersin işemissindir sende bunu su sanmıssındır su değildir o dedi biraz bilgili olduğu için içim biraz daha rahat gibi suan sızma vs yok su olsa sürekli gelir dimi canım
Cok gecmis olsun kuzum dikkatli ol yorma yine de kendini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
37+3
Canım suyun gelse onu tutamıyorsun bi anda boşalıyor ama sancın varsa bi doktora git derim benim ikinci doğumumda suyum gelmedi sancım tek vardı sancı olunca açılmada olabiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.