Sorum var Sütüm azaldı bebeğim mamada yemiyor ağlıyor sütü en hızlı ne arttırır acilllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Sütüm azaldı bebeğim mamada yemiyor ağlıyor sütü en hızlı ne arttırır acilllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 331 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm azaldı bebeğim mamada yemiyor ağlıyor sütü en hızlı ne arttırır acilllll
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_5775.jpeg
    IMG_5775.jpeg
    23.4 KB · Görüntüleme: 26

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sütü en hızlı ne arttırır acil
Canım öncelikle bol bol emzirip vede bol bol su içmelisin, sonra yeşil soğan ayran havuç özellikle Havuç sütün hızlı akmasını sağlıyor, sonra meyve suyu yani elinden geldiğince bolca sıvı tüketmen gerekiyor, rezene çayı da sütü arttırmaya yardımcı oluyor ve de bebeği rahatlatıcı bir özelliği var

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Sütü en hızlı ne arttırır acil
Kesinlikle dut kaynat hem suyunu iç hem kendisini ye ama böyle hoşaf gibi kaşıkla değilde su içer gibi yap anında süt yapiyo benim son gebeligimde yanımda yatan kadının kayınvalidesi getirip vermişti sütüm inmemisti Allah razı olsun o kadından gerçekten içer içmez göğsüm sizlamaya başladı ve sütüm inmişti Allah'ın hikmeti işte ne bilim öyle aklıma geldi çok uzattım 😊tavsiye ederim yani ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.