Acilma yok yardim edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Medine 41 tarafından oluşturulan Acilma yok yardim edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,612 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acilma yok yardim edin lütfen
Konbuyu başlatan Medine 41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülşah006

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hurma sıcak suyun altına gir cıkma canım sureklı hareket halinde ol yuruyus yap merdiven in cık ınsallah gelir sancın

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
40 hafta 2 günlük oldum ama ne sanci ne acilma var acil yardim edin ne yapmam lazim
Bende ilk çocuğumu 40+3 de doğum yaptım alttan muayene ettiler eve geldim ertesi gün leke olmuştu ilk olduğu için heyecanla hastaneye gittik ama ne sancı ne açılma vardı yatış verdiler geride korktum vazgeçtim ortada daha bişey yok imza atıp çıkmak İstiyorum dedim eşim iki saatlik yoldan geliyoruz geri yolda bişey filan olur nasıl gelecez yat çabuk dedi kızdı iyikide kızmış 15 dkka sonra bir doğum sancısı başladı gece 2 de Başladı gündüz 2 de doğum yaptım sonuç bu bende bence biraz daha bekleyin derim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

39+1 günlük benim cadım da gelmez diye korkuyorum hurma yiyorum hata az az temizlik yapiyorm ama ağrı mağrı yok
Aynı gidiyoruz sizinle ☺️bende 39+1 benim sancılarım başladı ama bekliyorum hayırlısı gece tutuyor benim sancım sürekli lavaboya gidiyorum acaba bugün mü diye korkuyorum yanımda kimse de yok küçük kızımdan başka eşim gece gündüz çalışıyor 😔😔

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Dogum pozisyonunda degil malesef 40 hafta 4 günlük olduk hala bisey yok sadece adet sancisi var
Canım ben 39haftalikken doğum yaptım bendede sadece hafif adet sancısı vardı bi hafta boyunca gitmedim 8santim acilmam varmış benim haberim yoktu biraz daha geç kalsaydım kesin evde doğum yapardim oyuzden o adet sancısı diyip geçme belki acilmam vardır bide ilk gebeliğin benimde öyle bişey bilmiyordum dikkat et hastaneye git bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar