Açılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı tarafından oluşturulan Açılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılma
Konbuyu başlatan Anneadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayı

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun inş vaktinde gelir bebeginiz .Bende 28+ 6 yım dünden beri kasıklarıma bıçak saplıyorlar gibi bir ağrı giriyor 3 4 dk sonra gidiyor korktum ama bebek büyüdügü bu için oluyor dedi annem o yüzden gitmedim dr sizin nasıl oldu acaba
Benim karnımda saatte en az 2 kez sertleşme oluyordu ağrı yoktu sertleşme oluyor diye gittiğimde doktorum bunun sancı dan kaynaklı olduğu söyleyip nst ye bağladı sancılarım 40-80 arası çıkınca yatışımı yaptı 1 gece

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnımda saatte en az 2 kez sertleşme oluyordu ağrı yoktu sertleşme oluyor diye gittiğimde doktorum bunun sancı dan kaynaklı olduğu söyleyip nst ye bağladı sancılarım 40-80 arası çıkınca yatışımı yaptı 1 gece
Bende de sertleşme oluyor ama bebek toplanıyor diye biliyorum şu an telaş yaptım biraz en korktuğum şey erken doğum olması 2.5 yaşında oğlum var sürekli ayaktayım temizlik dışarı işi hiç ooturamıyorm

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bende de sertleşme oluyor ama bebek toplanıyor diye biliyorum şu an telaş yaptım biraz en korktuğum şey erken doğum olması 2.5 yaşında oğlum var sürekli ayaktayım temizlik dışarı işi hiç ooturamıyorm
Bana da bebek toplanıyor dedi hep büyüklerim ama değilmiş sana tavsiyem not al ne kadar sıklıkla sertleşme oluyor bizde bebek toplanıyor diye sürekli geçiştirmiştir girmeyi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun rabbim 40.haftada grlmeyi nasip ersin canım benim nasıl anladın sancımı oldu ağrınmı bende 27.haftadayım harektler vajinada gibi tekmeler sürekli orda
Çok geçmiş olsun rabbim 40.haftada grlmeyi nasip ersin canım benim nasıl anladın sancımı oldu ağrınmı bende 27.haftadayım harektler vajinada gibi tekmeler sürekli orda
Canım ben sancım olduğunu anlamadım karnım çok sertleşiyordu acile o şikayetler gittim bana çok sertleşme olursa gel demişlerdi o sertleşme sancıymış bazı hamileler de ağrılı olmaz sertleşme şeklinde görülür dedi bende sıklığı artınca gittim sancı çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.