Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,669 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 açilmam var 2 buçuk yada 3 parmak ama sancim yok . Napayim ki sancim olsun 🙏

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canım ona senin yapabileceğin bişey yok hastaneye yatırmadılar mı suni sancı ile falan başlatırlar doğumu
Yok cnm hastaneye gitmedim kendi doktoruma gitim dedi ki bekle açilik varsa sancin yoksa suni sanciyla başlatmak olmaz dedi . Bekle eyer sanci olmazsa sezaryen doğum yapariz dedi 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benmde oyle cnm 😀😀 sancm yumusaktirr baslio duruyo 😀
Ayni ben 🙄🤦🏼‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm hastaneye gitmedim kendi doktoruma gitim dedi ki bekle açilik varsa sancin yoksa suni sanciyla başlatmak olmaz dedi . Bekle eyer sanci olmazsa sezaryen doğum yapariz dedi 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni ben 🙄🤦🏼‍♀️
Açılma olup sancı olmayınca sezaryen mi yapıyorlarmış 🙄suni sancı neden verilmiyormuş 🙄

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Bilemedim canım ilk defa duyuyorum bunu inşallah normal olur doğumun
Valla bende bilmiyorum artık . Çokta duşunuyorum uzuluyorum 🥺😢 korkuyorum napicagimi bilmiyorum artık
Bencede saçma geldi ben ilk çocugumda suyum geldi evde hemen hastaneye gittim yatışım yapıldı muayene oldum alttan açılma vardı suni Şancı verdiler 8 saat içinde DOĞUM oldu normal doğum

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Bencede saçma geldi ben ilk çocugumda suyum geldi evde hemen hastaneye gittim yatışım yapıldı muayene oldum alttan açılma vardı suni Şancı verdiler 8 saat içinde DOĞUM oldu normal doğum
Evet doktor zaten dedi suyun gelse yada nişanin gelse çok iyi ama bende açilma var sani yok suyum gelmiyor nişanda gelmemiş hala o yüzden oyle dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar