Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,683 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılmam var sancım yok🙏🥺🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 açilmam var 2 buçuk yada 3 parmak ama sancim yok . Napayim ki sancim olsun 🙏
Bende 39+3 üm 2 cm acılmam var sadece bebek o zaman kadar gelmezse eger salı günü yatırıp suni sancı vercek doktor😬😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet doktor zaten dedi suyun gelse yada nişanin gelse çok iyi ama bende açilma var sani yok suyum gelmiyor nişanda gelmemiş hala o yüzden oyle dedi
Benimde suyum nişanım gelmedi sancın gelmezse suni vercez salı günü yatırcaz dedi sezeryan hersey normalse yolundaysa isteme bence

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 açilmam var 2 buçuk yada 3 parmak ama sancim yok . Napayim ki sancim olsun 🙏
Canm işine karismak gibi olmasın doktor ne dedi bebeğin durumu nasıl bilmiyorum ama acilman dışında bir sıkıntın yoksa evine git sancinin gelmesini bekle bebeğin haraketlerini takip et ben hastaneye gittim 2 cm acilmam vardı ne su ne sancı vardı yatış verdiler ben kabul etmedim eve gittim 4 gün sonra kendi suyum ve sancimla dogum ettim tam 42+4 de

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canm işine karismak gibi olmasın doktor ne dedi bebeğin durumu nasıl bilmiyorum ama acilman dışında bir sıkıntın yoksa evine git sancinin gelmesini bekle bebeğin haraketlerini takip et ben hastaneye gittim 2 cm acilmam vardı ne su ne sancı vardı yatış verdiler ben kabul etmedim eve gittim 4 gün sonra kendi suyum ve sancimla dogum ettim tam 42+4 de
Zaten bende evde yim sancimi bekliyorum ve suyumun gelmesini ay inşallah benim kide gelir. Çok şükür bebeğin durumu gayet yerinde 🧿🤲

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Zaten bende evde yim sancimi bekliyorum ve suyumun gelmesini ay inşallah benim kide gelir. Çok şükür bebeğin durumu gayet yerinde 🧿🤲
Canm ben 2 haftadır hastaneye gitmedim ciddi anlamda ağrılarım oluyor arada ama suyum yok Allah'a Dua edip bekliyorum smdi hastaneye gitsem yatış yaparlar eminim Rabbim senin yardımcın olsun inşallah sancın gelir kendi sancin ile gidersin Ne yap biliyon mu. Bugün suyun içine 7 kez inşikak oku o suyu bir vidona boşalt üzerine dök

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben 2 haftadır hastaneye gitmedim ciddi anlamda ağrılarım oluyor arada ama suyum yok Allah'a Dua edip bekliyorum smdi hastaneye gitsem yatış yaparlar eminim Rabbim senin yardımcın olsun inşallah sancın gelir kendi sancin ile gidersin Ne yap biliyon mu. Bugün suyun içine 7 kez inşikak oku o suyu bir vidona boşalt üzerine dök
Çok çok çok teşekkür ederim canım Allah ne muradın varsa versin tmm oyle yaparim inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar