Acim doymuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Acim doymuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acim doymuyorum
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet olsu cnm , bende 28 haftalığım çok iştahlıydım bu zamana kadar ama miģde yanmalarım.başladı artk hìç bişe yemek istemiyorum tek çarem süt içmek
Bende de oluyor canım mide ekşimesi diğer adıyla Gastirit gece yatarken sit maden suyu falan iciyorum bebek buyudugunden mideye baskı yaptığı soyleniyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo çok önemli degil ama tansiyona baktır onlar söylemese bile mutlaka iste gebelik zehirlenmesi tansiyondan kaynaklanıyor riske atılacak bi durum degil cnm
Rabbim kimseye vermesin ama gebelik zehirlenmesinde bebeğini kaybedenler oluyor basın döner gözün kararır tuzlu ayran iç dengede tut tansiyonu yada 15 günde ebeye git olcum yapsin

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Tmm cnm bana bugün emzirme eğitimi bile verdiler ebeler çok memnun kaldım ben yattım nts de onlar anlattı ben dinledim
İlk gebeliğin mi ay ne güzel bizim zamanımızda ne eğitim ne bilgi doğum yaptım kuveze aldılar oğlumu dikişli halde beni içeri koydular emzir çocuğu kucağına verdiler ben oturamiyorum ilk gün tutmayı bilmiyorum kimse yok içeriye yasak çocuğu kafa üstü dusuruyordum ayağından zor yakaladım on dört sene olmuş vay be aklıma geldi yazdım 😀🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğin mi ay ne güzel bizim zamanımızda ne eğitim ne bilgi doğum yaptım kuveze aldılar oğlumu dikişli halde beni içeri koydular emzir çocuğu kucağına verdiler ben oturamiyorum ilk gün tutmayı bilmiyorum kimse yok içeriye yasak çocuğu kafa üstü dusuruyordum ayağından zor yakaladım on dört sene olmuş vay be aklıma geldi yazdım 😀🥰
İlk Allah nasip ederse 🤗erken anne olmuşsunuz onun zorlukları olduğu gibi birlikte büyümesi çok güzel ama gel gör ki her koşulda kadınlar yıpranıyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
İlk Allah nasip ederse 🤗erken anne olmuşsunuz onun zorlukları olduğu gibi birlikte büyümesi çok güzel ama gel gör ki her koşulda kadınlar yıpranıyor
Aynrn oyle ay Allahım sağlıkla kavustursun normalmi canim dogumun valla eltimin söylediği tek doğru bir kelime var bende sana soylim sana ne yaparlarsa yapsınlar bebeğini takip et demişti kesinlikle evet takip et gözünü ayirma

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynrn oyle ay Allahım sağlıkla kavustursun normalmi canim dogumun valla eltimin söylediği tek doğru bir kelime var bende sana soylim sana ne yaparlarsa yapsınlar bebeğini takip et demişti kesinlikle evet takip et gözünü ayirma
Bilmiyorum şu an belli değil 36.haftadayım haftaya belli olacak doğum şeklimiz ben normali çok istiyorum İnşAllah nasip olur 👍

Tüm sayfalar yüklendi.