Adet dışı böyle kanamam oluyor(resimli!)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Guzlprenses tarafından oluşturulan Adet dışı böyle kanamam oluyor(resimli!) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,603 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet dışı böyle kanamam oluyor(resimli!)
Konbuyu başlatan Guzlprenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Guzlprenses

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normalde kistim oduğu için adet düzensizliğim var ve bu kez 1 hafta gecikti fakat adet kanamasına benzemeyen böyle kanamam oluyor hafif çok değil. Başta 2-3 gün süren kahverengi akıntım oluyordu. Ve şu an böyle sizce yerleşme kanaması olabilir mi
IMG_20220806_110411.jpg

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normalde kistim oduğu için adet düzensizliğim var ve bu kez 1 hafta gecikti fakat adet kanamasına benzemeyen böyle kanamam oluyor hafif çok değil. Başta 2-3 gün süren kahverengi akıntım oluyordu. Ve şu an böyle sizce yerleşme kanaması olabilir miEkli dosyayı görüntüle 2350
yerləşmə kanaması çok sürməz .Bir gün uzaı iki gün çəkər.Oda çok az gəlir. Bidə kişi görə deişir..Ən rahatı bi test yap. Hakkında ən hayərlısı olur inşAllah.İçini ferah tut

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar normalde kistim oduğu için adet düzensizliğim var ve bu kez 1 hafta gecikti fakat adet kanamasına benzemeyen böyle kanamam oluyor hafif çok değil. Başta 2-3 gün süren kahverengi akıntım oluyordu. Ve şu an böyle sizce yerleşme kanaması olabilir miEkli dosyayı görüntüle 2350
Canım yerleşme kanaması cok sürmez bu adet kanamasına benziyor isdersen daha net cavab almak en iyi kan testi ver Rabbim gönlüne göre versin İnşaAllah 🙏🤲

Melikee

Kayıtlı Üye
rank

Guzlprenses

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması tahminen kaç ped kirletir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pet kirletecek kadar değil sabah kıyafetlerime bulaşmıştı pet kullandim fakat hiç kirlenmemiş lavaboya gittiğimde hafif akıntı şeklinde oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.