Sorum var Doğumdan sonra ilk adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Doğumdan sonra ilk adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 120 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra ilk adet
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğim var ilk defa dün adet oldum ama kanım hiç yok kahverengi siyah arası parçacık tarzında lekelenmem var aktif kanama olmuyor yani nedendir
Hiç bir fikrim yok cnm Bilenler yardımcı olurlar sana

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğim var ilk defa dün adet oldum ama kanım hiç yok kahverengi siyah arası parçacık tarzında lekelenmem var aktif kanama olmuyor yani nedendir
2 3 gündür bende öyleyim adet düzensizliği o oluyor emzirme döneminde olduğu için hala öyle emzirme döneminde adet kanaması farklı oluyor

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra ilk 1 sene adet düzensizliği normal tabi hamilelik gibi bir şüphen yoksa canım hiç belli olmuyor emin isen o konuda düzensizlik normaldir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani bende kayra da 10 ay sonra oldum ama normal geldi bende herkeste aynı olmayabilir. Biraz kendini sıcak tut bakalım belki yavaş yavaş kanamaya döner . Gebelik şüphen yok değil mi ?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım doğumdan sonra ilk 1 yıl bu tür düzensiz kanamalar ve adet gecikmesi olabiliyor normal bir durum rahim kendini toparlaması 1 yılı buluyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan iki ay sonra hemen olmuştum düzensiz olarak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar