Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,490 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Taktır kız taktır 😂😂herkese taktır diyorum ama ben taktırmadım hala 14 aydır kendim korunuyorum 😂😂
Kız ne zaman takacan Ayşem çok korkuyordum ne acılar ne korkular yaşadım doğum sancısı kaç saat çektim sezeryan sancısı başka spriladen asla korkmuyorum kuzum adetkiykenmi takılıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nro
Kız ne zaman takacan Ayşem çok korkuyordum ne acılar ne korkular yaşadım doğum sancısı kaç saat çektim sezeryan sancısı başka spriladen asla korkmuyorum kuzum adetkiykenmi takılıyor
Normalde evet adetli iken diyorlar ama doğum yapan kadın için geçerli değil bu canım şuan da gidip taktırabşlirsin endişe etme 😘

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Nro

Normalde evet adetli iken diyorlar ama doğum yapan kadın için geçerli değil bu canım şuan da gidip taktırabşlirsin endişe etme 😘
Çok tesekkur ederim kuuzm o zaman ben randevu alayım hangi bölüme Alaçam aysem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm değişiyor ben lohusluk dan çıktım tm 40 gün gördüm sonra 10 güne yakın adete girdim
Ya öylemi kuzum benimde kanamam yeni bitti adet ne zaman olurum diye merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.