Adet Düzensizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Adet Düzensizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet Düzensizliği
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum adet düzensizliğim var 3 gün gecikti reglim 2 gün kala test yaptım negatif çıktı sizce yapmalı miyim hiç-bir adet belirtim de yok bu arada sadece adet bittikten 1 hafta sonra yüzümde asla sivilce çıkmazken sivilce doldu yüzüm göğüslerim de ise ağrı yok ama şişme var hastaneye gitsem net çıkar mi yoksa 1 hafta beklemeli miyim?

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Merhaba hanımlar 2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum adet düzensizliğim var 3 gün gecikti reglim 2 gün kala test yaptım negatif çıktı sizce yapmalı miyim hiç-bir adet belirtim de yok bu arada sadece adet bittikten 1 hafta sonra yüzümde asla sivilce çıkmazken sivilce doldu yüzüm göğüslerim de ise ağrı yok ama şişme var hastaneye gitsem net çıkar mi yoksa 1 hafta beklemeli miyim?
Bence bekle canim biraz daha adet olmaya yakin göğüste siskinlik oluyor zaten

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 2 gün varken yani 5 gün oldu toplamda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçimde bir his var ama bu sadee çok istediğim için de olabilir belki de bilemiyorum
Bazen testte hemen gozukmuyor canim benimki ayin basinda adet olmustum ayin sonuna dogru yaptim pozitif cikti hatta 4 kere yaptim test dogrumu diye dogru cikti bekliyordum zaten hastaneye git kan ver desem simdi umitlenirsin bisey de cikmayinca üzülürsün canim yinede sen bilirsin

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Bazen testte hemen gozukmuyor canim benimki ayin basinda adet olmustum ayin sonuna dogru yaptim pozitif cikti hatta 4 kere yaptim test dogrumu diye dogru cikti bekliyordum zaten hastaneye git kan ver desem simdi umitlenirsin bisey de cikmayinca üzülürsün canim yinede sen bilirsin
Bekliyim 1 hafta olmazsa test yaparım o zaman

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar