Adet düzensizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Defnenin annesi Ayşem tarafından oluşturulan Adet düzensizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 966 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet düzensizliği
Konbuyu başlatan Defnenin annesi Ayşem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum yapalı 13 ay oldu ilk 6ay regli olmadım sonra düzenli gelmeye başladı geçen ay 2 gün geciktim bu ayda tam7 gün geçmiş sizinde böyle oluyor mu eşimin korunmasina rağmen hamile kalmaktan ödüm kopuyor 😂😂
Ben korunmaya pek güvenmiyorum benim de hep duzenliydi ilk defa gecikti onda da hamile kalmıştım🥴o yüzden işimi garantiye almışım hem iğne oluyorum hemde eşim korunuyor 🙈

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doğum yapalı 13 ay oldu ilk 6ay regli olmadım sonra düzenli gelmeye başladı geçen ay 2 gün geciktim bu ayda tam7 gün geçmiş sizinde böyle oluyor mu eşimin korunmasina rağmen hamile kalmaktan ödüm kopuyor 😂😂
Canım dikkat et emzirmek de korumuyor hamile olmayı 😅😅 asa test yap yada doktora görün birde cnm

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Ben korunmaya pek güvenmiyorum benim de hep duzenliydi ilk defa gecikti onda da hamile kalmıştım🥴
Allah'a şirk koşmak isyan etmek gibi olmasın ama kızım daha çok küçük eşim 3 aydır iş arıyor riski veren Allah ama şuan hiç istemiyorum maddi anlamdan geçtim manevi olarakta hazır değilim😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım dikkat et emzirmek de korumuyor hamile olmayı 😅😅 asa test yap yada doktora görün birde cnm
Ah canm öyle çok dikkat ediyoruz ki kızıma hamile kaldığımdan beri eşim korunuyor hiç süt korur diye guvenmedim inşallah bugün yarın regl olurum 😂🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a şirk koşmak isyan etmek gibi olmasın ama kızım daha çok küçük eşim 3 aydır iş arıyor riski veren Allah ama şuan hiç istemiyorum maddi anlamdan geçtim manevi olarakta hazır değilim😥

Ah canm öyle çok dikkat ediyoruz ki kızıma hamile kaldığımdan beri eşim korunuyor hiç süt korur diye guvenmedim inşallah bugün yarın regl olurum 😂🤲
Aynen bende senin gibiyim çok korkuyorum ikisi peşpeşe oldu çok zor ya bı arada büyütmek güç ister

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Benim bide kan hastalığım var her hastane kabul etmiyor hayatı riskim var diye kaç hastane gezmistim ogunleri tekrar yaşamak düşüncesi bile korkutucu kızımı doğururken tüpleri bağlatmak istedim yaşım genç ilk cocugum diye yapmadılar 😂😂
Aynen bende senin gibiyim çok korkuyorum ikisi peşpeşe oldu çok zor ya bı arada büyütmek güç ister

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Her ay Hamile miyim korkusu Ne olacak bu kadınlarda😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim bide kan hastalığım var her hastane kabul etmiyor hayatı riskim var diye kaç hastane gezmistim ogunleri tekrar yaşamak düşüncesi bile korkutucu kızımı doğururken tüpleri bağlatmak istedim yaşım genç ilk cocugum diye yapmadılar 😂😂
Anladım canım çok geçmiş olsun 🥰bı tane daha olsun o zaman 🥰daha duaunmezsin biraz zorlanacaksin ama tek çocuk da olmaz bı kardesi olsun ya 🥰

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hersey kadınlara zor😂😂

Sağol canm🥰kızım öyle yaramaz ki anca ona yetebiliyorum şuan😂😂
Ay adet olmak gene iyi valla bir sene adet olamayan var ben olsam kafayı yerdim herhalde hamile kalacağımda anlamayacağım diye 🫣 ben kızım 3 aylıkken adet olmaya başladım çok şükür 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar