Sorum var Adet gecikmesi ve sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Adet gecikmesi ve sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet gecikmesi ve sancı
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Daha İstemiyorum canım eşimde istemediğimi biliyor oda istemiyor estağfurullah canım olurmu oyle şey evet korunuyorum o yüzden içim biraz rahat ama endişe ediyor insan yinede çünkü doktor beni uyardı uyarmasına rağmen hamile kalırsam ve Allah korusun tekrar düşük olursa kendimi asla afettemm, gidecem inşallah, yarın da dişçi randevum var dişimi yapsam bişey olmaz dimi ya eğer hamilelik varsa sıkıntı olurmu acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında hastaydım zaten yeni iyileştim, ondan mıdır acaba
Kuzum gebelik varsa sıkıntı olblr zaten gebeliğin ikinci döneminden sonra yapılıyor bilemedim bak şimdi canım benim öyle düşünme iyi düşün iyi olsun bak benim oğlum 4.5 yaşındaydı ikinci oğlumu kaybettgm zaman ben çok kötü günler yaşadım hemde çok çektiğim acılar tarif edilemez kafaya bak evde oğlum var eşime diyorum çocuk esirgeme den bana bebek al sana şuan deli saçması gelebilir ama o kadar gitmişti kafam tekrar gebelik düşünmüyordum ki asla hem onu sevemem diyordum hemde o teşhis bunda da ya çıkarsa falan filan düşün düşün kafam karıştı bayağı sonra da eşimle ortak olarak düşününce bir daha olsun dedik bur buçuk sene sonra kızım dünya ya geldi ha kızımı öğrendiğim den doğuma kadar çok ağladım çok ya bir şey olursa diye sevgi olarak seviyorum da ama akljm da hala emziremedigim öpüp koklayamadigim oğlum var hayat çok zor gerçekten Rabbim oğlumla kızıma sağlıklı sıhhatli uzun güzel ömürler versin inşallah 🤲 doktorum bana da bu teşhis tekrarlanabilir dedi herşeyi göze alarak çıktık bu yola

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Enfeksiyon ağrısı olabilir canım. Enfeksiyon kaynaklı adetinde de gecikme olur
Canim eskiden enfeksiyon varken de günü gününe adet olurdum ama kürtajdan Sonra dört gün gecikme ve üç günde fazladan görüyorum, ve kanamam normalden fazla, doktor normal demişti enfeksiyon çıkmamış ti o zmn, ama şimdi varmı bilmiyorum günler önce yanma falan vardı ama bol su içince geçmişti, dediğin gibi belki ondan da olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar düşükten sonra her ay adetim dört gün gecikiyor bugün dördüncü gün hala adet olmadım, iki gündür aşırı sancım var doğum sancısından beter affedersiniz rahimim yerinden çıkacak gibi ağrı oluyor adım atınca ağlıyorum resmen, test var ama yapmaya cesaret edemedim , doğrusu gebelik olsa başım gözüm üstüne ama doktor ilk altı ay hamilelik olursa eğer düşük tekrar eder dedi bende o psikolojiden daha çıkamadım açıkçası , uzun süre düşünmüyorum da , sizce bu sancı hamilelik belirtisi mi
Benim ikinci gebelik gibi anlattığın ben de 5 gün gecikmeli oluyordum mariyam. Artık 5. Günün sonunda rahim ağrısı bel ve sırt ağrısı çok çekmiştim ama ben hep regl olacağım diye ağrı çekiyorum kesin üşüttüm demiştim . Hakkında hayırlısı olsun canım benim

Ama bu ay stres ve üzüntü de yaşadın eşinle olanlardan sonra ondan da etkilenmiş olabilir miş gibi geliyor bana

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim ikinci gebelik gibi anlattığın ben de 5 gün gecikmeli oluyordum mariyam. Artık 5. Günün sonunda rahim ağrısı bel ve sırt ağrısı çok çekmiştim ama ben hep regl olacağım diye ağrı çekiyorum kesin üşüttüm demiştim . Hakkında hayırlısı olsun canım benim

Ama bu ay stres ve üzüntü de yaşadın eşinle olanlardan sonra ondan da etkilenmiş olabilir miş gibi geliyor bana
Bugün dişçi randevum olduğu için sabah test yaptım tek çizgi çıktı hamile değilim anlaşılan ama hala adette olmadım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
O zaman stresten kaynaklıdır kuzum
Umarım öyledir

Kuzum gebelik varsa sıkıntı olblr zaten gebeliğin ikinci döneminden sonra yapılıyor bilemedim bak şimdi canım benim öyle düşünme iyi düşün iyi olsun bak benim oğlum 4.5 yaşındaydı ikinci oğlumu kaybettgm zaman ben çok kötü günler yaşadım hemde çok çektiğim acılar tarif edilemez kafaya bak evde oğlum var eşime diyorum çocuk esirgeme den bana bebek al sana şuan deli saçması gelebilir ama o kadar gitmişti kafam tekrar gebelik düşünmüyordum ki asla hem onu sevemem diyordum hemde o teşhis bunda da ya çıkarsa falan filan düşün düşün kafam karıştı bayağı sonra da eşimle ortak olarak düşününce bir daha olsun dedik bur buçuk sene sonra kızım dünya ya geldi ha kızımı öğrendiğim den doğuma kadar çok ağladım çok ya bir şey olursa diye sevgi olarak seviyorum da ama akljm da hala emziremedigim öpüp koklayamadigim oğlum var hayat çok zor gerçekten Rabbim oğlumla kızıma sağlıklı sıhhatli uzun güzel ömürler versin inşallah 🤲 doktorum bana da bu teşhis tekrarlanabilir dedi herşeyi göze alarak çıktık bu yola
Ben de önce herşeyin hayırlısı olsun diliyorum tabiki eğer varsa gebelik başım gözüm üstüne ama anlarsın işte stres sıkıntı engel oluyor buna , hakkımızda hayırlısı olsun canım, rabbim seninde yardımcın olsun kızına sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Daha İstemiyorum canım eşimde istemediğimi biliyor oda istemiyor estağfurullah canım olurmu oyle şey evet korunuyorum o yüzden içim biraz rahat ama endişe ediyor insan yinede çünkü doktor beni uyardı uyarmasına rağmen hamile kalırsam ve Allah korusun tekrar düşük olursa kendimi asla afettemm, gidecem inşallah, yarın da dişçi randevum var dişimi yapsam bişey olmaz dimi ya eğer hamilelik varsa sıkıntı olurmu acaba

Aslında hastaydım zaten yeni iyileştim, ondan mıdır acaba

İyi geceler kuzum, sanada geçmiş olsun canım, herşeyin hayırlısı bakalım pazartesi gidecem kontrole
Olabilir canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar