Sorum var Adet gecıkmesi

• Konbuyu başlatan Meryss
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryss tarafından oluşturulan Adet gecıkmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet gecıkmesi
Konbuyu başlatan Meryss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
M

Meryss

Guest
Merhaba iyi akşamlar hanımlar size bişey danışmak istiyorum ben 5 ocak da adet oldum ve bu ay adetım 11 gün gecıktı göğüslerim de hassasiyet var karnım ve kasıklarım da kramplar bırde karnımın içinde kasılmalar var yemek yemek oranım baya da arttı kramplar ara ara oluyor ve bazen adet olucakmışım gıbı de sancım oluyor ama olamıyorum hamilelik olabılırmı yada başka bişey mi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba iyi akşamlar hanımlar size bişey danışmak istiyorum ben 5 ocak da adet oldum ve bu ay adetım 11 gün gecıktı göğüslerim de hassasiyet var karnım ve kasıklarım da kramplar bırde karnımın içinde kasılmalar var yemek yemek oranım baya da arttı kramplar ara ara oluyor ve bazen adet olucakmışım gıbı de sancım oluyor ama olamıyorum hamilelik olabılırmı yada başka bişey mi?
Canım test yaptın mı peki ?

meryss

Kayıtlı Üye
rank
Yok abla yapmadım bıraz geçsin dıye 7 8 aylık evliyim ilk ay geri kaldım dış gebelıkdı ve sonrasında hep yaptım pskolojim bozulmuştu şimdide bıraz daha geçsin istiyorum birde adet gecıkmesi gıbıvbı durumla karsılasmak istemiyorum ama regl m'den önce benım normalde günü gune olurdu ve sadece göğüs hassasiyeti olurdu kramp ve karın kasılması ilk kez yasıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla bide senın bı yorumuna denk geldım sende de galıba bu kasılmalar falan olmuş hamilelik belirtisi dıye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Test yap bence ben 3. Ye hamileyken bu şekilde olmuştum

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yok abla yapmadım bıraz geçsin dıye 7 8 aylık evliyim ilk ay geri kaldım dış gebelıkdı ve sonrasında hep yaptım pskolojim bozulmuştu şimdide bıraz daha geçsin istiyorum birde adet gecıkmesi gıbıvbı durumla karsılasmak istemiyorum ama regl m'den önce benım normalde günü gune olurdu ve sadece göğüs hassasiyeti olurdu kramp ve karın kasılması ilk kez yasıyorum

Abla bide senın bı yorumuna denk geldım sende de galıba bu kasılmalar falan olmuş hamilelik belirtisi dıye
Adetin geçmiş se eyer test yap Allah korusun düşük yapma tekrardan bide kan haplari kullan kansızlık vardr belki kansızlık ve demir eksikli oldu zmn vücutta hamile kalamazsın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Test yap inşallah rabbim gönlüne göre versin

meryss

Kayıtlı Üye
rank
Adetin geçmiş se eyer test yap Allah korusun düşük yapma tekrardan bide kan haplari kullan kansızlık vardr belki kansızlık ve demir eksikli oldu zmn vücutta hamile kalamazsın
Kan değerlerim ıyı yanı kanım çok fazla bu yüzden vücut ısım bazen çok fazla oluyor

Test yap inşallah rabbim gönlüne göre versin
Ay amin abla umarım bu sefer olur

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kan değerlerim ıyı yanı kanım çok fazla bu yüzden vücut ısım bazen çok fazla oluyor

Ay amin abla umarım bu sefer olur
İnşallah kuzum dualrim seninle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adetin 11 gün gecikmiş baya geçmiş kesinlikle yarın sağlık ocağına gidip kan testi vermen lazım neden bekledin bugüne kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar