Adet görmeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Adet görmeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,647 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet görmeme
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek__

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım Bikac defa mide bulantım oldu ödüm kopuyor hamile kalmaktan gerçi eşim korunuyor yinede tırsıyorum şeytan beni dürtüyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim korunuyor ama yinede insan korkuyor insanoğlu böyle malesef önceden olsun diye yumurtlama adet günleri takip ederdim şimdi olmasın diye dua ediyorum😂😂

Eşim korunuyor ama yinede insan korkuyor insanoğlu böyle malesef önceden olsun diye yumurtlama adet günleri takip ederdim şimdi olmasın diye dua ediyorum😂😂

Bende psikolojik olarak sanırım hamileligimde yaşadığım bikac belirtiyi yaşadım nasıl korkuyorum ahh ahh😂😂
Ayy sorma şu 2 gündür Kayra'ya gebe kaldığım zaman ki gibi zeytinden peynirden tiksindim eşim psikolojik nasıl hamile kalacam diyor da çok duydum prezervatif ile bile kalanı hayırlısı 😂😂içim içimi yiyor regl olsaydım bu kadar stres yapmazdım sanırım haftaya bir test yapacam 😂😂artık aydan aya yaparım sanırım

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapalı 4ay oluyor ve hâlâ adet olmadım eşim korunuyor ama ödüm kopuyor hamile kalmaktan😂😂 sağlık ocağındaki ebede adet görmeden bişey tavsiye etmedi aranızda benim gibi olan varmi
Maydonozu sıcak suda yarim dk falan haşla sonra onu poşetin üstüne koy üstünden iç çamaşırı giy maydonozun suyunuda iç bende doğumdan 8 ay olmadım denedim ertesi gün oldum tavsiye ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maydonozu sıcak suda yarim dk falan haşla sonra onu poşetin üstüne koy üstünden iç çamaşırı giy maydonozun suyunuda iç bende doğumdan 8 ay olmadım denedim ertesi gün oldum tavsiye ederim
Peki süte bir etkisi olur mu yani bende olmadım henüz emziriyorum bir yan etkisi olmazsa bende yapayım canım bir bilgin var mı bu konud a

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Deneyim bende canm teşekkür ederim

Ayy sorma şu 2 gündür Kayra'ya gebe kaldığım zaman ki gibi zeytinden peynirden tiksindim eşim psikolojik nasıl hamile kalacam diyor da çok duydum prezervatif ile bile kalanı hayırlısı 😂😂içim içimi yiyor regl olsaydım bu kadar stres yapmazdım sanırım haftaya bir test yapacam 😂😂artık aydan aya yaparım sanırım
Bende de öyle şeyler oldu hamileligimdeki bikac belirtiyi yaşadım eşim sabah 7de test alıp geldi şükür negatif çıktı😂😂 rabbim çocuklarımıza sağlık versin🤲

Tabi büyük bir korku ile😁😁
Korku ki ne korku sabah 6da uyanıp test almaya gitti esim 7gibi yaptım şükür negatif çıktı😂😂

Canım ben 40'ım çıktıktan sonra bir kere oldum oda geçen ay bu ay 14 gün oldu gecikti iki kere test yaptım negatif o kadar korkuyorum ki🥺🥺
Bende çok korkuyorum adet görsem ona göre bende korunurum iğne vs bişey ama şuan tetikteym hep çok zor bı hamilelik doğum yaşadım daha o günleri unutamadan başka bebek dusuncesi ödümü patlatıyor 😂😂

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Deneyim bende canm teşekkür ederim

Bende de öyle şeyler oldu hamileligimdeki bikac belirtiyi yaşadım eşim sabah 7de test alıp geldi şükür negatif çıktı😂😂 rabbim çocuklarımıza sağlık versin🤲

Korku ki ne korku sabah 6da uyanıp test almaya gitti esim 7gibi yaptım şükür negatif çıktı😂😂

Bende çok korkuyorum adet görsem ona göre bende korunurum iğne vs bişey ama şuan tetikteym hep çok zor bı hamilelik doğum yaşadım daha o günleri unutamadan başka bebek dusuncesi ödümü patlatıyor 😂😂
İyi kuzum gözün aydın 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar