Sorum var Adet günü ve gebe kalma günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Adet günü ve gebe kalma günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 475 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet günü ve gebe kalma günü
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım kalsın öyle farketmez bebek iyi olduktan sonra sıkıntı yok 5 de gün zatn şimdi onlar hamile kalındığı günü bilemedikleri için de öyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar benim adetim ayın 23 olurdu hep ve bende uygulamaya 23 diye kayıt yaptım ama doktorun verdiği kağıtda 23 adet günü 28 hamile kalınan gün diye yazıyordu şimdi ben uygulamaya 28 diye mi kayd edeyim yani adet gününden mi yazayım yoksa hamile kaldığım gündenmi
Benm üçüncü gebeliğim hamile kalınan gün diye bir şey hiç yazmadlr canım adetin ilk günü neyse o

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım kalsın öyle farketmez bebek iyi olduktan sonra sıkıntı yok 5 de gün zatn şimdi onlar hamile kalındığı günü bilemedikleri için de öyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benm üçüncü gebeliğim hamile kalınan gün diye bir şey hiç yazmadlr canım adetin ilk günü neyse o
Katılıyorum ♥️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar benim adetim ayın 23 olurdu hep ve bende uygulamaya 23 diye kayıt yaptım ama doktorun verdiği kağıtda 23 adet günü 28 hamile kalınan gün diye yazıyordu şimdi ben uygulamaya 28 diye mi kayd edeyim yani adet gününden mi yazayım yoksa hamile kaldığım gündenmi
Adet gününden itibaren yaz canım doktorun da bu tarihi baz alır her zaman

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Son adet tarihinin ilk gününü baz alarak gebeliğini hesapla kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
adet gununden canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar