Adet günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet günü
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben geçen ay ayın 7 sinde damlama şeklinde kanama başladı bir gün sürdü sonra durdu.ayin 9 unda tekrar başladı bende kontrole gitmiştim doktor baktı ya düşük yapmışsın ya kimyasal gebelik ya da adet yeni başlıyor dedi doktordan da hicbirsey anlamadım orası ayrı da sağlığın sencesi bencesi yok doğru cevap da vermiyor benim şimdi adet günüm ayın 7 si mi 9 u mu hangisini baz alacagim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben geçen ay ayın 7 sinde damlama şeklinde kanama başladı bir gün sürdü sonra durdu.ayin 9 unda tekrar başladı bende kontrole gitmiştim doktor baktı ya düşük yapmışsın ya kimyasal gebelik ya da adet yeni başlıyor dedi doktordan da hicbirsey anlamadım orası ayrı da sağlığın sencesi bencesi yok doğru cevap da vermiyor benim şimdi adet günüm ayın 7 si mi 9 u mu hangisini baz alacagim
Allah Allah nasıl kesin bir şey diyemmris🤦🏻‍♀️. İlk başladığı günü baz al canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hakkında hayilisi olsun canım inşallah🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ayın 7 si kuzum

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.