Adet günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,253 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet günü
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben geçen ay ayın 7 sinde damlama şeklinde kanama başladı bir gün sürdü sonra durdu.ayin 9 unda tekrar başladı bende kontrole gitmiştim doktor baktı ya düşük yapmışsın ya kimyasal gebelik ya da adet yeni başlıyor dedi doktordan da hicbirsey anlamadım orası ayrı da sağlığın sencesi bencesi yok doğru cevap da vermiyor benim şimdi adet günüm ayın 7 si mi 9 u mu hangisini baz alacagim
Çok az da olsa 7 sini baz alacaksın canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Benim günüme 1 2 gün kala sivilce çıkıyordu hep gebe olduğum ay da öyle oldu adet olacağım diye düşünmüştüm ama hamileymişim
Ayy ne güzel bende bu ay hamileliğe dair belirti yok ama şiddetli göğüs hassasiyetim var nerdeyse bir haftadır var arada belime ve bacağıma gelen kramplar var sırt ağrılarım var arada yokluyorlar sabahları bulantım var kahvaltıyı zorla yiyorum ama sonra geçiyor herşey yiyorum bakalım hayırlısı olur inşallah

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne güzel bende bu ay hamileliğe dair belirti yok ama şiddetli göğüs hassasiyetim var nerdeyse bir haftadır var arada belime ve bacağıma gelen kramplar var sırt ağrılarım var arada yokluyorlar sabahları bulantım var kahvaltıyı zorla yiyorum ama sonra geçiyor herşey yiyorum bakalım hayırlısı olur inşallah
İnsallah hamilesin dir canım bende de pek belirti yoktu ama birkaç gün kala bel ağrım çoktu günüm geçmişti yine bel ağrım vardı. Rabbim isteyen tüm kadınlara bu güzel duyguyu tattırsın. Rabbim tüm hamilelerin sağ salim sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲🤲🌺

Tüm sayfalar yüklendi.