Adet günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,260 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet günü
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Melikee

Kayıtlı Üye
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok test yapmayacağım bu ay zaten göğüslerimde hassasiyet fazla bir de arada karnıma kramp gibi geliyorlar galiba regl olacam inşallah gebelik vardır amin
Onu bilemessin hamilelikte olabilir ben sana çok dua ediyorum bugünde ederimm inşallah çünkü bebek çok tatlı ben kızıma doyamıyorum bu benimki doyorumm tabi 12 yıl geçince

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilemessin hamilelikte olabilir ben sana çok dua ediyorum bugünde ederimm inşallah çünkü bebek çok tatlı ben kızıma doyamıyorum bu benimki doyorumm tabi 12 yıl geçince
Rabbim razı olsun.Rabbim ailene huzur bereket versin.ailen hiçbir zaman dağılmasın.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah vardır canım 🤲🤲🤲
İnşallah.sen yeni düşük yapmışsın ben iki aylık düşük yaptığımda aklıma bile gelmiyordu takma sakin olur ama sana tavsiyem tek doktorla kalma kontrol için bir doktora daha git kendi doktorundan hariç benim şimdiki aklım olsa en az 3 ay korunurdum 3 ay sonra başlardım calismalara

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim razı olsun.Rabbim ailene huzur bereket versin.ailen hiçbir zaman dağılmasın.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah.sen yeni düşük yapmışsın ben iki aylık düşük yaptığımda aklıma bile gelmiyordu takma sakin olur ama sana tavsiyem tek doktorla kalma kontrol için bir doktora daha git kendi doktorundan hariç benim şimdiki aklım olsa en az 3 ay korunurdum 3 ay sonra başlardım calismalara
Kuzum ben 4ay korundum benim bebeğim 15 haftalıktı nasipse böyle varmış baklm Allah'ım hakkımızda hayırlı olanı versin inşallah dualrim seninle🤲🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.