Adet kanaması yaşıyorum?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kardelen1909 tarafından oluşturulan Adet kanaması yaşıyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,025 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet kanaması yaşıyorum?
Konbuyu başlatan Kardelen1909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu doktorlar varya çoğu para delisi olmuş baştan sağma iş yapıyor sağlık camiasının adını batırıyorlar. İnsanlar nasıl güvenecekler. Bu meslek asla hata kabul etmez insan canı söz konusu
Aynen öylr kuzum birde ben yanlış ilaç kullanımında gebeydim şükür ki kayraya bir şey olmadı diyorum 🤲🏻. Rabbim para düşkünü kimseyi meslek sahibi yapmasın 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen öylr kuzum birde ben yanlış ilaç kullanımında gebeydim şükür ki kayraya bir şey olmadı diyorum 🤲🏻. Rabbim para düşkünü kimseyi meslek sahibi yapmasın 😂😂
Allah korumuş. Yerinde olsaydım suç duyurusunda bulunurdum. İnsan canına kasıt var resmen. Çok bişey çıkmazdı hukuki yönden ama doktor mahkeme havası solurdu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah korumuş. Yerinde olsaydım suç duyurusunda bulunurdum. İnsan canına kasıt var resmen. Çok bişey çıkmazdı hukuki yönden ama doktor mahkeme havası solurdu
Orası öyle de kuzum ben yanlış ilaç verdipini Ankara'da öğrendim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür iyiyiö kuzum aetık enfeksiyon6gelen süt kanalından yenidem süt gelmeye vaşladı enfeksiyon gelmiyor ama baş ağrısı gitmiyor kuzum.
Çok şükür kuzum Allah bir daha yaşatmasın. Baş ağrısı ara ara oluyor aslında nöroloji polikliniğine görünsen bi sebebi araştırılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar