Adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet oldum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tukenmeyin 12 yıl boyunca bekledim ben çevre baskısı vardı bana niye olmuyor doktora git doğuramazsın yaşın gecti tüp bebek yaptır insanların dili heryere dönüyor masallah ne deyim Allah layık görürse verir dedim rabbimde verdi belki bir daha olmaz onu bilemem herşey rabbimin takdiri

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum iyi ki senin gibi değerli düşünceli kıymetli bir dost edindim canım benim çok şanslıyım iyi ki varsın☺️🤲🏻🦋🥰
Kuzum sende İyi ki varsın güzel gözlüm 😍🥰❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tukenmeyin 12 yıl boyunca bekledim ben çevre baskısı vardı bana niye olmuyor doktora git doğuramazsın yaşın gecti tüp bebek yaptır insanların dili heryere dönüyor masallah ne deyim Allah layık görürse verir dedim rabbimde verdi belki bir daha olmaz onu bilemem herşey rabbimin takdiri
Çok haklısın Elif'im etrafımda bir sürü örnek var. Her nasip vaktine esirdir. Sabretmek gerekir

alya

Kayıtlı Üye
rank
Herseyin hayırlısı sakın umudunu kaybetme ben 7 yıllık evliyim 2 düşük yaptım 3 aşılama 2 tüp bebek denedik olmadı sonra doktorum iki ay ara verelim dedi 1 ay bekledim sonra ben kendiliğimden hamile kaldım şuan 38+2haftalik hamileyim herseyin zamanı var Rabbım hakkında hayırlı olanı nasip etsin 🙏❤️
Hayırlı olsun inşallah canm Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende 38+2yim🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün adet gunumdu ve ben adet oldum çok üzgünüm.umutluyduk beklemiyordum😓
Sabır canım biraz sabır umut rabbim var oldukça umut hep varolcaktir bunu unutma umudunu asla yitirme. Rabbim vereceği zamanı hepinizden daha iyi bilir zamanı değilmiş hayırlısı değilmiş bunda da vardır bir hayır deyip dua etmek lazım

alya

Kayıtlı Üye
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sende İyi ki varsın güzel gözlüm 😍🥰❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok haklısın Elif'im etrafımda bir sürü örnek var. Her nasip vaktine esirdir. Sabretmek gerekir
Aynen canım Allah'ın işine karisilmaz birde hayırlısı diyecem evlat ta bazen ilerde sıkıntı oluyir

Tüm sayfalar yüklendi.