Adet oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Adet oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Adet oldum
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Bugün adet gunumdu ve ben adet oldum çok üzgünüm.umutluyduk beklemiyorduc
Canını hiç sıkma güzelim bende senin gibiydim sürekli adet günüm geldiğinde hep bir ümitle Beklerdim adet olmam belki diyee ama hep üzülür ağlardım 3 yıl bebeyim olmadı 3 yıldan sonra oldu 6 aylık karnında kaybettim artık dünya resmen başıma yıkılmıştı şimdi yine hamileyim 6 aylık Allah'tan ümidimi kesmedim sende kesme rabim zamanını saatini biliyor☺️

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canını hiç sıkma güzelim bende senin gibiydim sürekli adet günüm geldiğinde hep bir ümitle Beklerdim adet olmam belki diyee ama hep üzülür ağlardım 3 yıl bebeyim olmadı 3 yıldan sonra oldu 6 aylık karnında kaybettim artık dünya resmen başıma yıkılmıştı şimdi yine hamileyim 6 aylık Allah'tan ümidimi kesmedim sende kesme rabim zamanını saatini biliyor☺️
İnşallah olur hayırlısıyla.sabirla beklemissiniz ne güzel.bende takmam kafaya da cevredekiler sürekli sorunca ister istemez takıyorum

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah olur hayırlısıyla.sabirla beklemissiniz ne güzel.bende takmam kafaya da cevredekiler sürekli sorunca ister istemez takıyorum
Benim çevremdekilerde sürekli sorar di hata bende sonra evlenen akrabalarının arkadaşlarımın hemen çocuğu olurdu ayy çok üzülürdüm ama canını sıkma Allah büyüktür ☺️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar