Adet olmadan hamile kalinirmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AylinAhu tarafından oluşturulan Adet olmadan hamile kalinirmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmadan hamile kalinirmi?
Konbuyu başlatan AylinAhu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice 23

AylinAhu

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler.kizim henüz 4 aylik ve ben daha adet olmadim .adet olmadan hamile kalan varmi?süt koruyor diyolar ama internetde araştirdim korumuyor denildi.😟tekrar hamile kalmaktan korkuyorum ...bi bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ?
🙄

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler.kizim henüz 4 aylik ve ben daha adet olmadim .adet olmadan hamile kalan varmi?süt koruyor diyolar ama internetde araştirdim korumuyor denildi.😟tekrar hamile kalmaktan korkuyorum ...bi bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ?
🙄
Eltim kalmıştı süt koruyor diye süte güvenip bende kara kara düşünüyorum siprail taktırana kadar neyle korunurum diye

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Bı tanıdığım kalmıştı canım ama 1 yıl olmamıştı o ,süt korumasida çok aşırı emzirirken korur demişti bı hemşire bana ama yinede net bilgi deil tabi rabbim gönlüne göre ve hakkında hayırlı olanı versin canım

AylinAhu

Kayıtlı Üye
rank
Bı tanıdığım kalmıştı canım ama 1 yıl olmamıştı o ,süt korumasida çok aşırı emzirirken korur demişti bı hemşire bana ama yinede net bilgi deil tabi rabbim gönlüne göre ve hakkında hayırlı olanı versin canım
Cok sagol canim benim.2 cocuğum var 3cü için daha çok erken 😖 insAllah şimdilik hamile değilimdir Allah isteyen her kese versin insAllah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eltim kalmıştı süt koruyor diye süte güvenip bende kara kara düşünüyorum siprail taktırana kadar neyle korunurum diye
Allah yardimcimiz olsun artik😄 sağ salim bebeklerimizi büyütelim bi ...

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagol canim benim.2 cocuğum var 3cü için daha çok erken 😖 insAllah şimdilik hamile değilimdir Allah isteyen her kese versin insAllah🥰

Benim de ikiydi 3.gebeligim supriz yaptı kuzucugum hiç beklemiyordum küçüğüm daha 19 aylık bunada surda 7 8 hafta kaldı ,seninki bayaga küçükmüş ama Allah herşeyin en iyisini bilir ciğerim gönlünce ol hersey

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
🙄
Valla süt müt korumuyor canım dikkat et derim. Ben oğlumu emzirirken kıza hamile kaldım. Neyse ki istiyorduk arası uzun olmasın iki cocugun dedik ama bu kadarını da beklemiyorduk tabi 😂

Tüm sayfalar yüklendi.