Adet olmadan hamile kalinirmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AylinAhu tarafından oluşturulan Adet olmadan hamile kalinirmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet olmadan hamile kalinirmi?
Konbuyu başlatan AylinAhu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice 23

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler.kizim henüz 4 aylik ve ben daha adet olmadim .adet olmadan hamile kalan varmi?süt koruyor diyolar ama internetde araştirdim korumuyor denildi.😟tekrar hamile kalmaktan korkuyorum ...bi bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ?
🙄
Ne süte güvenirim nede başka şeylere oğlum 8 aylık oldu ama daha yeni adet oldum 40 ım çıktığından beri eşim HEP korunuyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum süt koruyor düşüncesi batıl inanç örnek benim annem ablam 6 aylıkken karnında ben 3 aylıkmışım. 40 çıkar çıkmaz korunmaya başlanmalı

Biranne

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler.kizim henüz 4 aylik ve ben daha adet olmadim .adet olmadan hamile kalan varmi?süt koruyor diyolar ama internetde araştirdim korumuyor denildi.😟tekrar hamile kalmaktan korkuyorum ...bi bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ?
🙄
Selamm 😇 ilk doğumumdan sonra 6 ay adet olmadım ama bu demek değilki dikkat etmicez. Ben oğlum 1.5 yaşındayken hamile kaldım şimdi ikinci gelecek nasipse gün sayıyorum . Gerçekten zor oluyor daha biri bğyümeden karnındaki kusmalar, aşermeler ,ağrılar vlla dikkat et derim olmadı bi doktorla görüş spriel midir nedir o zımbırtı işe yarıyormuş yengem kullanıyr bi uzamandan destek alabilirsin 😊🥰

🙄
Ben oğlum 3 aylıkken kızıma hamile kalmıştim canm süt koruyor sandım ama öyle değil bence

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
🙄
Anne sütünden hariç çocuğa birşeyler tattırmaya başladın mı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hayir canim tattirmiyorum henüz anne sütü sadece
Süt korur dedikleri şey prolaktinnhormonuyla alakalı eğer yüksek değil ise hamile kalabilirsin bunuda ezbere bilemeyeceğin için korunmanda fayda var. Ek gıdayı sormamın sebebi de bebekler ek gıdaya başladığında süt talebi bir miktar azalıyor oda hormonun azalmasına sebep oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar