Adet söktürücü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Adet söktürücü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Adet söktürücü
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben 5 ay önce doğum yaptım ama hala.adwt olmadım âdet söktürücü içsem birşey olur mu ?
İkinci sorumda oğlum sadece mama içiyor su vermeli miyim kayınvalidem ver dedi kararsızım şuan
Bırak kendisi ne zaman gelirse o zaman gelsin canım hormonların değişiyor şuan birde ilaç daha çok bozma . Ve evet su ver miniğw

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar ben 5 ay önce doğum yaptım ama hala.adwt olmadım âdet söktürücü içsem birşey olur mu ?
İkinci sorumda oğlum sadece mama içiyor su vermeli miyim kayınvalidem ver dedi kararsızım şuan
Canım ilk sorun için hiçbir fikrim yok açıkçası her zaman olduğu gibi yani😂😂 ama Ayşenur'a katılmıyor da değilim yani bırak kendisi gelsin gelmiyorsa ıkın gelsin Yani benim başka bir fikrim yok bunda🤣🤣 kız Niye oğluna su vermiyorsun Sen kaynana niye bakıyorsun oğluna ver bakayım içiyor mu içmiyor mu hiç vermeyi denedin mi Ay su içilmez mi Vallahi ben günde herhalde 5 litre içiyorum😂😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım ilk sorun için hiçbir fikrim yok açıkçası her zaman olduğu gibi yani😂😂 ama Ayşenur'a katılmıyor da değilim yani bırak kendisi gelsin gelmiyorsa ıkın gelsin Yani benim başka bir fikrim yok bunda🤣🤣 kız Niye oğluna su vermiyorsun Sen kaynana niye bakıyorsun oğluna ver bakayım içiyor mu içmiyor mu hiç vermeyi denedin mi Ay su içilmez mi Vallahi ben günde herhalde 5 litre içiyorum😂😂😂
Mama ictiginden beri bazen arada veriyorum mamadan sonra az içiyor canım zaten kayınvalidem bana su ver dedi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herfunmu vereyim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Mama ictiginden beri bazen arada veriyorum mamadan sonra az içiyor canım zaten kayınvalidem bana su ver dedi 😂
Of ya Bak ben diyorum bu hamilelik hormonları beni bayağı bayağı değiştiriyor Ben de hamilelikte anlama kıtlığı çıkmış🤣🤣🤣 gerçekten Ben hiç iyi değilim uyuyorum uyuyorum uyuyorum uyanıyorum beynim gidiyor ama uyuyunca beynim geri geliyor çok değişik bir şey içerisindeyim mesela Bazı insanların deyimleri şu şekilde yapıyorum diyorlar ben yapmıyorum diye anlıyorum yapmıyorum diyorlar Ben de yapıyorum diye anlıyorum Allah'ım yarabbim🤣🤣🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Of ya Bak ben diyorum bu hamilelik hormonları beni bayağı bayağı değiştiriyor Ben de hamilelikte anlama kıtlığı çıkmış🤣🤣🤣 gerçekten Ben hiç iyi değilim uyuyorum uyuyorum uyuyorum uyanıyorum beynim gidiyor ama uyuyunca beynim geri geliyor çok değişik bir şey içerisindeyim mesela Bazı insanların deyimleri şu şekilde yapıyorum diyorlar ben yapmıyorum diye anlıyorum yapmıyorum diyorlar Ben de yapıyorum diye anlıyorum Allah'ım yarabbim🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂😂😂şuan gülme krizine girdim çok değişik bir insansın ya seni çözemedim çağnur 😅😅😅😅 ne diyon kizzzzzzz sen hahahahaaaa

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
😂😂😂😇😇😇 Şuan gülme krizine girdim çok değişik bir insansın ya seni çözemedim çağnur 😅😅😅😅 ne diyon kizzzzzzz senin hahahahab
Canım En iyisi ben uyuyayım zaten yarın annemle alışverişe gideceğiz uyuyunca benim beynim yerine geliyor😂😂😂😂 ya yarın konuşuruz iyi geceler Öpüyorum hepinizi😘😘😘😘😘

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Tamam.cnim.allah rahatlık versin 😘
Sağ ol canım Sana da Allah rahatlık versin öpüyorum seni😘😘😘

😂😂😂😂😂😂şuan gülme krizine girdim çok değişik bir insansın ya seni çözemedim çağnur 😅😅😅😅 ne diyon kizzzzzzz sen hahahahaaaa
😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂
Aslında Sümeyra Bakma böyle güldüğüme vallahi Yine grip oldum herhalde grip olunca gerçekten kendimde değilim serum yemeyene kadar da kendime geleceğimi sanmıyorum en iyisi yarın acile gitmek😒😒😔

Tüm sayfalar yüklendi.