Adet söktürücü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Adet söktürücü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Adet söktürücü
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sağ ol canım Sana da Allah rahatlık versin öpüyorum seni😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂
Aslında Sümeyra Bakma böyle güldüğüme vallahi Yine grip oldum herhalde grip olunca gerçekten kendimde değilim serum yemeyene kadar da kendime geleceğimi sanmıyorum en iyisi yarın acile gitmek😒😒😔
Yapma ya geçmiş olsun bitanem vallahi hamileyken çok Zor bende yaşadım birşey yapmiyirlar ama parol bile yasakladılar valla bende limon 🍋 yedim c vitamini tükettim atlattım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yapma ya geçmiş olsun bitanem vallahi hamileyken çok Zor bende yaşadım birşey yapmiyirlar ama parol bile yasakladılar valla bende limon 🍋 yedim c vitamini tükettim atlattım
Abo Vallahi benim yediğim limonları kimse yemiyor şu an inşallah iyileşirim ne diyeyim Sümeyra Bak ne diyeceğim Senin postuna girerken bir tane kadının postuna denk geldim Leydi diye biri O da yazmış tartusal adet söktürücü kullanıyorum diye orada senin adına denk geldim okudum seninle kadına çıkışmışsın öyle ya Helal olsun vallahi ama var ya o pedi gördüm midem kalktı Şu an 4 kere 5 kere durmadan aynı postu Durmuş geçen sene 29 Ocak 31 Ocak 1 Şubat ve 2 Şubat'ta açılmış Senin adın karşıma çıkınca ben de baktım Gamze ablam yazmış Hatta hassas olanlar bakmasın diye ben yine baktım vallahi keşke bakmaz olaydım Allah'ım yarabbim ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 5 ay önce doğum yaptım ama hala.adwt olmadım âdet söktürücü içsem birşey olur mu ?
İkinci sorumda oğlum sadece mama içiyor su vermeli miyim kayınvalidem ver dedi kararsızım şuan
Ay ne güzel olmamanın tadını çıkar ya valla adet olmak eziyetten başka bir şey değil , benim doğumdan 3 ay sonra geliverdi milletin 1 sene gelmediği oluyormuş ne güzel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

rank
Abo Vallahi benim yediğim limonları kimse yemiyor şu an inşallah iyileşirim ne diyeyim Sümeyra Bak ne diyeceğim Senin postuna girerken bir tane kadının postuna denk geldim Leydi diye biri O da yazmış tartusal adet söktürücü kullanıyorum diye orada senin adına denk geldim okudum seninle kadına çıkışmışsın öyle ya Helal olsun vallahi ama var ya o pedi gördüm midem kalktı Şu an 4 kere 5 kere durmadan aynı postu Durmuş geçen sene 29 Ocak 31 Ocak 1 Şubat ve 2 Şubat'ta açılmış Senin adın karşıma çıkınca ben de baktım Gamze ablam yazmış Hatta hassas olanlar bakmasın diye ben yine baktım vallahi keşke bakmaz olaydım Allah'ım yarabbim ya
Aynen canım vallahi midem kaldırmıyor ki napiyim

Su ona zarar vermez canım sen yarım çay bardağından az her öğün teklif et içtiği kadarını içsin minil
Yaaa tamam canım benim Cook teşekkür ederim

Su ona zarar vermez canım sen yarım çay bardağından az her öğün teklif et içtiği kadarını içsin minil
Ay ne güzel olmamanın tadını çıkar ya valla adet olmak eziyetten başka bir şey değil , benim doğumdan 3 ay sonra geliverdi milletin 1 sene gelmediği oluyormuş ne güzel
Ama göbek var o yüzden yoksa benden sırf âdet olmamak için hep hamile kalıyordum 😂😂😂 şimdi de âdet olmak istiyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ama göbek var o yüzden yoksa benden sırf âdet olmamak için hep hamile kalıyordum 😂😂😂 şimdi de âdet olmak istiyorum 😂😂
Rica ederim canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

O göbek gitmiyor ya adet olsanda, ben de ne yapacağımı bilmiyorum spora falan takatim yok valla 😅

rank
Verdim de içmiyor ya midesini bulandırıyor
Ben kullanmadım bilmiyorum suda azar azar verebilirsin canm

Doğumdan sonra 1 sene düzensiz adet görmen veya görmemen gayet doğal. Korunmaya dikkat etmelisin.
İkinci soru bebeğin mama içiyorsa mutlaka su vermelisin
Evet korunuyoruz bebeğim sadece mama içiyor arada veriyorum ama içmiyor midesini bulandırıyor aç mı vereyim tok mu acaba su

Doğumdan sonra 1 sene düzensiz adet görmen veya görmemen gayet doğal. Korunmaya dikkat etmelisin.
İkinci soru bebeğin mama içiyorsa mutlaka su vermelisin
Evet korunuyoruz bebeğim sadece mama içiyor arada veriyorum ama içmiyor midesini bulandırıyor aç mı vereyim tok mu acaba su

Tüm sayfalar yüklendi.