Adet sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Adet sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 415 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Adet sorunu
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Normalde düznsz olyodm gcikyodu sürekli 2 ay 3 ay olmadı olyodu neyse ilaçla düzeldi şkür artık Bayadır düzenli olyodm taki 2 3 ay önceye kdr yne düzenli onda skntı yok ama bu seferde ilk baş 3 4 gün Sdece siyah eski kan sanırım o glyo çok az az sonra Norml adete dönüyor 4 günlük adetim olyo 8 9 gün npsm blmiyrm başta normaldr eski kan glyodr fln dedim ama. Şimdi bkyrm her ay aynı npmalyım bilgisi olan normal mi acaba bu?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fikri olan yok herlde 🤔☹️🥺

Son düzenleme:

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Normalde düznsz olyodm gcikyodu sürekli 2 ay 3 ay olmadı olyodu neyse ilaçla düzeldi şkür artık Bayadır düzenli olyodm taki 2 3 ay önceye kdr yne düzenli onda skntı yok ama bu seferde ilk baş 3 4 gün Sdece siyah eski kan sanırım o glyo çok az az sonra Norml adete dönüyor 4 günlük adetim olyo 8 9 gün npsm blmiyrm başta normaldr eski kan glyodr fln dedim ama. Şimdi bkyrm her ay aynı npmalyım bilgisi olan normal mi acaba bu?

Canım normal dejl bi doktura görun adet duzensizliyin başlamış bence
Kaç yaşın var?

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal dejl bi doktura görun adet duzensizliyin başlamış bence
Kaç yaşın var?
Bilmyrm çokda agrım var bugün karnm agrıyo adet günmdn önce bşldı siyah gelmeye kaç gündr hala siyah bugünde agrı yrın gtcm doktora

Kuzum sen bir doktoruna görün derim
Öyle ypcm cnm agrım da var karnm çok agrıyo bugün

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bilmyrm çokda agrım var bugün karnm agrıyo adet günmdn önce bşldı siyah gelmeye kaç gündr hala siyah bugünde agrı yrın gtcm doktora

Öyle ypcm cnm agrım da var karnm çok agrıyo bugün
Canım ya çok geçmiş olsun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Canim bir doktara görünmende fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.