Adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azeri tarafından oluşturulan Adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,129 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet
Konbuyu başlatan Azeri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azeri

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım eğer yeni evliysen adet düzenleri değişiyor, değilsen stres yapmış olabilirsin o yüzden de gecikme yaşanabiliyor

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
Salam.bir sey sorusum.4 gun gecikmeynen nece gun aybasi oldum bes

Salam.bir sey sorusum.4 gun gecikmeynen nece gun aybasi oldum bes
Anliyamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yeniymis bende 4 aylık evliyim olur olur inslah cnm bı doktora git belki rahim tüpün kapalıdır yumurtalık durumunu sor ☺️
Teşekkür ederim öyle bir şey var mı Alttan mi muane ediliyo

Canım eğer yeni evliysen adet düzenleri değişiyor, değilsen stres yapmış olabilirsin o yüzden de gecikme yaşanabiliyor
Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Âdetten 4 gün geciktim 4 gün sonra adet gördüm neden olabilir ilk defa gecikme yaşadım
Yilda iki kez ader gecikmesi normal kabul edilir canim 2den fazlasi doktor kontrolune gitmen gerkir. Her ay iki uc gun ileri yada geri normaldir . Sikinti stres vs den kaynaklidir . Rabbim kucagini bos birakmasin insallah .😘😘❤️

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
Yilda iki kez ader gecikmesi normal kabul edilir canim 2den fazlasi doktor kontrolune gitmen gerkir. Her ay iki uc gun ileri yada geri normaldir . Sikinti stres vs den kaynaklidir . Rabbim kucagini bos birakmasin insallah .😘😘❤️
Amin Allah razı olsun inşallah 🙏😘

4 günün sonunda adet oldum Hala devam ediyo adetim şuan 4 gündür adetliyim

Tüm sayfalar yüklendi.