Sorum var Adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla koc tarafından oluşturulan Adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 375 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adet
Konbuyu başlatan Leyla koc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geç döllenme yaşadım ben cnm 3 aylıkken öğrendim testte kan da çıkmadı 3 boyunca en sonunda gittim hastaneye tarlusal ilaç verdi o zmn da hamileymişim ilacı bitene kadar kullandım yine adet olmadım özele gittim hem cinsiyetini hem de hamile olduğumu öğrendim 😂 tek sorunumuz doğuştan böbrek hastası ilaçtan şüphelendik ama bizim de imtihanımiz böyleymiş çok şükür ki hiç bir engel durumu yok
Yaa vay be çok şaşırdım canım gerçekten ve bebeğini Allah korumuş gerçekten tarlusal bile içmişsin 🤗😂 seninki bayağı geç döllenmiş oohh çok şükür çok şükür inşallah daha da iyi olur canım benim ❤️ evet bize bun dünya da evlatlarımız imtihan gerçekten

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yaa vay be çok şaşırdım canım gerçekten ve bebeğini Allah korumuş gerçekten tarlusal bile içmişsin 🤗😂 seninki bayağı geç döllenmiş oohh çok şükür çok şükür inşallah daha da iyi olur canım benim ❤️ evet bize bun dünya da evlatlarımız imtihan gerçekten

Saol cnm ALLAH RAZI OLSUN inşaAllah daha iyi olacak.❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.