Adete 11 gün kızlar eğer gebelik. Olustuysa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Adete 11 gün kızlar eğer gebelik. Olustuysa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adete 11 gün kızlar eğer gebelik. Olustuysa
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adetime 11 gün kaldı ne zaman öğrenebilirim acaba hamile oldumu ve hamile kaldıysam ne zaman acaba belirtiler başlar hamilelik olustuysa eğer ne zaman hamilelik başlar

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar adetime 11 gün kaldı ne zaman öğrenebilirim acaba hamile oldumu ve hamile kaldıysam ne zaman acaba belirtiler başlar hamilelik olustuysa eğer ne zaman hamilelik başlar
Daha erken biraz sabir edin adet gününüz gecince kan terste belli olur bnm 10 kala kasık bele ağiran vardi ama oyle çok degil batma falan oluyodu

Demet

Kayıtlı Üye
rank

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Demetcim sen sanki biraz fazla mı stres yapıyorsun en az 3 aydır her regl döneminde çok gergin görüyorum seni. Bunu neden diyorum onuda açıklayayım normalde sağlıklı yumurtalıkların var ki 1 tane çocuğun var. Zamanı geldi diye düşünerek 2. Çocuğu planlıyorsun fakat aşırı stres belirtisi gösteriyorsun. Aşırı stres tüm hormonlarını etkileyeceği gibi gebe kalmanı da engelleyecektir çünkü insanlar stres yaptıklarında kortizol seviyeleri yükselir bu üreme sistemini bile etkiler ben daha önce de söyledim sana bi kaç kere ama görmedin sanırım uygulamalarla yumurtlama takibi yapmak her ayın 13 14 15 i değerlendirmek doğru değil her kadının kendine ait metabolik sistemi yine kendine özgüdür bazı kadınlar 10 günde 1 yumurtlar bazıları 16 17 günde bir bazıları var ki 50 günde 1 yumurtlar. Bu uygulamaların bilebileceği birşey değil oluruna bırakmak istiyorsan. Gün aşırı ilişkiye gireceksin veya ovulasyon testleri ile yumurtlama takibi yapacaksın zaten sağlıklı sonuçlanan bir gebeliğin var stres unsurununda kalkması gerekir bu durumda sana tavsiyem bu ay regl olduğunda regl bitişinde banyo yaptıktan sonra ile her gün yumurtlama testi ile yumurtlama yakalamaya çalışman yumurtladığın gün 1 sayılacak şekilde 3 gün üst üste birliktelik yunurtlama günü 1 sayılacak şekilde 15. Gün idrarda gebelik testi ile devam edebilirsin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Demetcim sen sanki biraz fazla mı stres yapıyorsun en az 3 aydır her regl döneminde çok gergin görüyorum seni. Bunu neden diyorum onuda açıklayayım normalde sağlıklı yumurtalıkların var ki 1 tane çocuğun var. Zamanı geldi diye düşünerek 2. Çocuğu planlıyorsun fakat aşırı stres belirtisi gösteriyorsun. Aşırı stres tüm hormonlarını etkileyeceği gibi gebe kalmanı da engelleyecektir çünkü insanlar stres yaptıklarında kortizol seviyeleri yükselir bu üreme sistemini bile etkiler ben daha önce de söyledim sana bi kaç kere ama görmedin sanırım uygulamalarla yumurtlama takibi yapmak her ayın 13 14 15 i değerlendirmek doğru değil her kadının kendine ait metabolik sistemi yine kendine özgüdür bazı kadınlar 10 günde 1 yumurtlar bazıları 16 17 günde bir bazıları var ki 50 günde 1 yumurtlar. Bu uygulamaların bilebileceği birşey değil oluruna bırakmak istiyorsan. Gün aşırı ilişkiye gireceksin veya ovulasyon testleri ile yumurtlama takibi yapacaksın zaten sağlıklı sonuçlanan bir gebeliğin var stres unsurununda kalkması gerekir bu durumda sana tavsiyem bu ay regl olduğunda regl bitişinde banyo yaptıktan sonra ile her gün yumurtlama testi ile yumurtlama yakalamaya çalışman yumurtladığın gün 1 sayılacak şekilde 3 gün üst üste birliktelik yunurtlama günü 1 sayılacak şekilde 15. Gün idrarda gebelik testi ile devam edebilirsin sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol canim cevapin icin🥰hayırlısı olsun

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok erken canım hatta adete 3 gün kala bile erken diyor doktorlar adet in 1,2 gün geçerse öyle yap bence testi yinede kendin bilirsin benide yanlış anlama ümide kapılıp olmazsa üzülme diye dedim Rabbim gönlüne göre versin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok erken canım hatta adete 3 gün kala bile erken diyor doktorlar adet in 1,2 gün geçerse öyle yap bence testi yinede kendin bilirsin benide yanlış anlama ümide kapılıp olmazsa üzülme diye dedim Rabbim gönlüne göre versin
Estarufuruallah hiç birinizi yanlış anlamıyom Bi soru sordum cevapladiniz hepiniz Allahım razı olsun sizden

Tüm sayfalar yüklendi.