Sorum var Adetim 1 ay geçti

• Konbuyu başlatan Ayse0001833
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse0001833 tarafından oluşturulan Adetim 1 ay geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adetim 1 ay geçti
Konbuyu başlatan Ayse0001833
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buğlemim
A

Ayse0001833

Guest
Kızlar gebelik yok dün kan verdim bugün sonuç negatif. Defalarca da teste baktım yine negatif. Ha bugun olur ha yarın derken hastaneye sali gününe randevu aldım daha önce geçde geçse 10 gun geçerdi ama bu sefer çok uzadı. Canım çok sıkılıyor bu duruma Sizce neden bu kadar gecikmiş olabilir. Sizinde böyle olan varmı. Doktora gitti mi doktor ne dedi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar gebelik yok dün kan verdim bugün sonuç negatif. Defalarca da teste baktım yine negatif. Ha bugun olur ha yarın derken hastaneye sali gününe randevu aldım daha önce geçde geçse 10 gun geçerdi ama bu sefer çok uzadı. Canım çok sıkılıyor bu duruma Sizce neden bu kadar gecikmiş olabilir. Sizinde böyle olan varmı. Doktora gitti mi doktor ne dedi?
Canım stres filan mı yaptın yada ilaç filan kullanıyor musun? Ben oğlumda antibiyotik kullanıyordum 2 ay kullandım o ara gebeymişim doktorda kan vermeme rağmen kanda çıkmadı idrarda çıkmadı tam 6 haftalıkken öğrendim gebe olduğumu kaç kez de kan vermiştim düşün test yapmıştım bazı ilaçlar kana karılıyor ondan sordum. Salı günü doktorun daha detaylı bir kontrol yapar diye düşünüyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adetin her zaman böyle gecikmesi normal değil canım mutlaka doktoruna Danış

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yengem hep böyle oluyor hormon bozukluğun olabilirmi onda öyle diye hep gecikir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım stres filan mı yaptın yada ilaç filan kullanıyor musun? Ben oğlumda antibiyotik kullanıyordum 2 ay kullandım o ara gebeymişim doktorda kan vermeme rağmen kanda çıkmadı idrarda çıkmadı tam 6 haftalıkken öğrendim gebe olduğumu kaç kez de kan vermiştim düşün test yapmıştım bazı ilaçlar kana karılıyor ondan sordum. Salı günü doktorun daha detaylı bir kontrol yapar diye düşünüyorum
Aynn katılıyor Ayşenuruma🥰💯

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canm bilemedim

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Mrb umarım yazdığım cevap yardımcı olur.bende hamile kalmadan 3 ay önce böyle bir ay adet olmadım doktora gittiğimde hormonlar bakıldı gebelik ve dış gebelik varmı diye bakıldi ve herşey tertemiz çıktı doktor adet söktürücü bile vermedi.bana doktor hanımın söylediği 2 3 aya hamile kalicaksin rahim kendini gebeliğe hazırlıyor dedi Allah biliyor inanmadım çok stresli biriyim dedim kendi kendime stres Mayıs ayından geciken adet Haziran ayı döngüsünde geldi ve ben Ağustos ayında hamile kaldığımı testle teyit ettim yani demem o bebek düşünüyorsan ve bu durumu yasadiysan belki seninde aynı olabilir ama tabiyki bir kadın doğuma genede görün bende miyomda var bebekle beraber miyomlarda büyüyor ve ben miyomdan gecikti sanmıştım rabbim gönlünden geçeni versin 😌

Tüm sayfalar yüklendi.