adetim yarın gebelik sizce varmidir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevroz tarafından oluşturulan adetim yarın gebelik sizce varmidir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,311 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı adetim yarın gebelik sizce varmidir
Konbuyu başlatan Nevroz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdi fark ettim çok az bı lekelenmem oldu galiba buda olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yıldır durmadan düşük yapıyorum iki defa kürtaj oldum buda gitti galiba doktarlar birşey demiyo rahmin iyi niye düşük yapıyorsun bilmiyoruz diyo çok yoruldum artikartık
Canım bütün testleri yaptırdın mı bende üst üste iki düşük yaptım sonrası tekrar hamile kalmak istemedim iyice arastirilmadan rahminde problem yok ama belki başka bisey var genetik test kan testi şeker testine kadar yaptırdım ben

F

Fato

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 446

Adetime bir gün var varmı sizce en ustekini 1. Cuma günü 2. Pazar günü 3.pazarteai 4. Bu gün yaptım

Kimse yok mu

Kimse yok mu
Adetin 4 5 gün içerisinde gelmezse bir daha test yap sabah ilk idrarınla

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Canım şimdi fark ettim çok az bı lekelenmem oldu galiba buda olmadı

2 yıldır durmadan düşük yapıyorum iki defa kürtaj oldum buda gitti galiba doktarlar birşey demiyo rahmin iyi niye düşük yapıyorsun bilmiyoruz diyo çok yoruldum artikartık
Hayrlisiyla rabbim kucagni doldrsn cnm

P

Purpletulip

Guest
Genetik test yaptırsanız bi belki daha iyi olur bende de bi sorun yoktu ilk bebeğimi kaybettim sonra neden öldüğünü araştırdım ve kan pıhtısı çıktı şuan tekrar hamileyim ama iğne vuruluyorum. Eğer araştırmadan hamile kalsaydım tekrar kaybedecektim erken önlem aldım diyelim birde tabiki takdir ilahi herşey Allah'tan

Adetime bir gün var varmı sizce en ustekini 1. Cuma günü 2. Pazar günü 3.pazarteai 4. Bu gün yaptım

Kimse yok mu

Kimse yok mu

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizden Allah razı olsun güzel dilekleriniz için bekliyorum şimdi ne lekem oldu bı damla kadar şimdi birşey yok

zulya

Kayıtlı Üye
rank
benim arkadasimdada soyle olmusdu #tebrikler hamilesiniz ama yenede doktor müayinəsinden kecseniz iyi olur

kendimdede boyle oldu cok hafifce gozukuyodu ama masallah Allah herkese nasib etsin 5 ayliq hamileyim .insallah herkese nasib olur anne olmaq amin amin amin amin

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
benim arkadasimdada soyle olmusdu #tebrikler hamilesiniz ama yenede doktor müayinəsinden kecseniz iyi olur

kendimdede boyle oldu cok hafifce gozukuyodu ama masallah Allah herkese nasib etsin 5 ayliq hamileyim .insallah herkese nasib olur anne olmaq amin amin amin amin
Benim dün 4 te bı damla lekem oldu ve bekliyorum şimdi dua edin bana Allah kimsenin kucağını boş birakmasin

Z

Zeliş. Ç.

Guest
Hayırlısı neyse o olsun cnm bnmde aynen böyle olmuştu istersen kan testi yaptır veya 5 6 gün sonra tekrar yap cnm bn şu anda hamileyim iniallah sende öylesindir cnm. Önceden düşük yapmışsın geçmiş olsun çok kan pıhtılaşmasındam veya hormon bazukluğundan da düşük oluyor diye biliyorum cnm her testi yaptır bence.

Nevroz

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı neyse o olsun cnm bnmde aynen böyle olmuştu istersen kan testi yaptır veya 5 6 gün sonra tekrar yap cnm bn şu anda hamileyim iniallah sende öylesindir cnm. Önceden düşük yapmışsın geçmiş olsun çok kan pıhtılaşmasındam veya hormon bazukluğundan da düşük oluyor diye biliyorum cnm her testi yaptır bence.
Bu gün yapsam çıkmaz mı testte hafif te olsa silik bir çizgi olmaz mı hasta olmadım bekliyorum

F

FATMA223

Guest

Kimse yok mu

Kimse yok mu
Bence var ama daha 3 haftalikbenimde böyle çıkmıştı kanda hamilelikte bakildiginda 3 haftalık hamile çıkmıştım hayırlısı olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.