Adetimden 2 gün geçti kaç gün sonra gebelik testi yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azeri tarafından oluşturulan Adetimden 2 gün geçti kaç gün sonra gebelik testi yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,152 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adetimden 2 gün geçti kaç gün sonra gebelik testi yapmaliyim
Konbuyu başlatan Azeri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
2 gün geçmişse yap canım, benim 1 gün sonra silik çıkmıştı 6-7 gün sonra da kan testi yaptım pozitifti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 gün geçmişse yap canım, benim 1 gün sonra silik çıkmıştı 6-7 gün sonra da kan testi yaptım pozitifti
Ama sabah ilk uyanınca yiyip içmeden test yaparsan daha sağlıklı sonuç veriyor

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben gecikmenin 3. Günü yaptım hamile çıktım ilk hamileliğimde şimdi ise 2. Hamileliğimdeyim tam adet olacağım gün test yaptım yine hamile çıktım çünkü hissediyordum hamile olduğumu o yüzden gününde yaptım şimdi 18. Haftadayım darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah cnm

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
Ben gecikmenin 3. Günü yaptım hamile çıktım ilk hamileliğimde şimdi ise 2. Hamileliğimdeyim tam adet olacağım gün test yaptım yine hamile çıktım çünkü hissediyordum hamile olduğumu o yüzden gününde yaptım şimdi 18. Haftadayım darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah cnm
Amin inşallah Allah razı olsun

İnsallh cnm gebe kalırsan bize de söyle merak ettik
Tabi söylerim teşekkür ederim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim adetime 5-6 gün vardı erken gebelik testi aldım silik çizgi çıktı aynı gün kan verdim beta 15 ti 2 gün sonra tekrar kan aldılar 45 çıktı gebe olduğumu öğrendim. Sende erken gebelik testi alıp yaparsan çıkar büyük ihtimal

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
İlk çocuk mu olacak
Evet ilk çocuk

Heman yap tatlım ben adetıme 1 hafta kaldıgı zaman test yaptım her seyı yemek ıstegım artdıgı ıcın 😊😊
Teşekkür ederim

Benim adetime 5-6 gün vardı erken gebelik testi aldım silik çizgi çıktı aynı gün kan verdim beta 15 ti 2 gün sonra tekrar kan aldılar 45 çıktı gebe olduğumu öğrendim. Sende erken gebelik testi alıp yaparsan çıkar büyük ihtimal
Teşekkür ederim

Yap canim hemen Allah'ım gönlüne göre versin
Amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.