Adetime bikac gün varken test yaptim.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Adetime bikac gün varken test yaptim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adetime bikac gün varken test yaptim.
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben 23 kasım son adet tarihimdi bende adet düzensizliği olduğu için net diğer adet tarihimi bilmiyordum 26 aralık test yaptığım zaman pozitif çıkmıştı uygulamaya göre ise henuz adet gunume vardi ve kan testim ise 93 çıkmıştı o zaman bebek haftalık değildir dimi bu konuda bilgisi olan var mi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Değere qöre Anlaşlmz cnm muayene olmn lzm

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım eğer bebek yeniyse zaten doktor ultrasonda bile göremiyor keseyi çünkü şuan aynı durumu bende yaşıyorum ilk gittim bakti kese yi göremedi iki hafta sonra ya gün attı ama evde yaptim Iki testtede kan tahlilindede gebe olduğumu söyledi doktor bakalım hayırlısı ama bebek erken olursa göremiyor o durumda da vajinal ultrason bakması garanti sonuç verir

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben 23 kasım son adet tarihimdi bende adet düzensizliği olduğu için net diğer adet tarihimi bilmiyordum 26 aralık test yaptığım zaman pozitif çıkmıştı uygulamaya göre ise henuz adet gunume vardi ve kan testim ise 93 çıkmıştı o zaman bebek haftalık değildir dimi bu konuda bilgisi olan var mi
Doktor daha iyi bilgi verir size

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar